Wszystkich przedsiębiorców poszukujących pomocy w tematyce restrukturyzacji zapraszamy do kontaktu z biurem KIPH.

W ramach nieodpłatnej pomocy oferujemy konsultację z naszym Partnerem Merytorycznym, Biurem Prawnym AMICUS z siedzibą w Gdańsku - zaufanymi licencjonowanymi ekspertami z dziedziny doradztwa restrukturyzacyjnego. Podczas spotkania zainteresowany przedsiębiorca dowie się wszystkiego o rozpoczęciu procesu restrukturyzacji w swojej firmie, zasadach postępowania, korzyściach i konsekwencjach działań oraz kolejnych etapach procesu. Będzie miał również możliwość nawiązania dalszej współpracy z doświadczonymi profesjonalistami w tym obszarze.

 

Zainteresowanych Przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule wiadomości prosimy wpisać "pogotowie restrukturyzacyjne") lub pod numerem telefonu 609 695 797 - prezes KIPH Piotr Huzar.

 

Docelowo, doradcy restrukturyzacyjni są gotowi do świadczenia doradztwa i reprezentacji podmiotów w przypadkach:

  • koniecznych do wprowadzenia działań naprawczych jeszcze przed złożeniem wniosków do sądu,
  • działań po złożeniu wniosków do sądu - do czasu ogłoszenia postanowienia sądu,
  • działań na etapie po podjęciu przez sąd decyzji merytorycznych przed ich uprawomocnieniem i po ich uprawomocnieniu,
  • reprezentowania podmiotu w sprawach egzekucji komorniczych ( zarówno po stronie dłużnika jak i wierzyciela) oraz działań urzędu skarbowego.

 

Eksperci gotowi udzielić Państwu pomocy:

 

Jeden  z pierwszych licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych na terenie województwa pomorskiego. Prawo do wykonywania zawodu uzyskał w 2009 roku. Jest również pozasądowym mediatorem gospodarczym oraz kandydatem na kuratora Krajowego Rejestru Sądowego przy Prezesie Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Doradza w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa upadłościowego. Zajmuje się analizą i opiniowaniem umów oraz doradztwem związanym z dochodzeniem roszczeń finansowych. W tym zakresie prowadzi również szkolenia dla podmiotów gospodarczych, banków oraz spółek zajmujących się najmem i leasingiem.

Posiada ponad 25-letnie praktyczne doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno podczas prowadzenia działalności gospodarczej, jak też wieloletniego zarządzania podmiotami gospodarczymi w ramach kontraktów menadżerskich. Na długo przed uzyskaniem prawa do wykonywania zawodu doradcy restrukturyzacyjnego przeprowadzał procesy restrukturyzacyjne spółek handlowych mające na celu poprawę ich funkcjonowania oraz ograniczenie kosztów działalności.

W latach 2013-2014 był członkiem, powołanego przez ministra gospodarki, Zespołu do spraw systemowych rozwiązań w zakresie polubownych metod rozwiązywania sporów gospodarczych, którego zadaniem było przygotowanie projektu zmian legislacyjnych w obszarze mediacji gospodarczych.

Od kilku lat doradza podmiotom gospodarczym znajdującym się na progu utraty wypłacalności, a także uczestnikom procesów upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

 

  • Jarosław Kalinowski

Doświadczony Przedsiębiorca, prezes zarządu Forum Aktywności Lokalnej sp. z o.o., partner w Inwestment&Partners w Warszawie, doradca, trener, coach, wykładowca.

Absolwent ATK w Warszawie; doktorant w Szkole Nauk Społecznych w Mannheim. Inicjator i współprowadzący projekt pilotażowy Centrum Arbitrażu i Mediacji dla Ministerstwa Gospodarki i WIP-H w Poznaniu. Autor projektu konsultacji społecznych i wysłuchań publicznych dla Ministerstwa Środowiska z zakresu poszukiwania i wydobycia węglowodorów w Polsce. Pełnomocnik OM NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej w zakresie współpracy w ramach projektów międzynarodowych. Współautor badań z zakresu prawa gospodarczego i rozwiązań dotyczących mediacji gospodarczych. Współautor katalogu dobrych praktyk w prowadzeniu mediacji gospodarczych. Współautor innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania informacjami i ochrony dokumentów. Promotor rozwiązań TPAV dla eko-rolnictwa w Polsce. 

 

KIPH - ponad 30 lat #wspieramy przedsiębiorców

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin