Konkurs „Pracownik miesiąca”

Za rozwojem biznesu najczęściej stoją ludzie, to najcenniejszy zasób wszystkich przedsiębiorstw

Inicjatywa Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej , która ma celu wyłonienie i wyróżnienie poprzez konkurs pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

Konkurs jest również promocją firmy, która zgłosiła pracowników i ma w swoim zespole laureata. W czasie cyklicznych spotkań „Kulturalnie o biznesie” będziemy prezentować najlepszych pracowników, firmy oraz najciekawsze informacje dotyczące reprezentowanej branży co pozwoli nawiązać relacje biznesowe. Kapituła wybiera jednego laureata.

Laureat otrzyma Certyfikat oraz nagrody od sponsorów m.in. voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w Park Caffe, miesięczny karnet na siłownię oraz tygodniowy na masaże w Centrum Rekreacji FORMA oraz zaproszenie na jedną z autorskich rewii do Teatru Variete Muza. Oczywiście pula nagród po stronie pracodawcy zależy od niego samego.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin