Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

 

                     


                    „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

   


            „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców


  Konkurs „Pracownik miesiąca”

  Za rozwojem biznesu najczęściej stoją ludzie, to najcenniejszy zasób wszystkich przedsiębiorstw

  Inicjatywa Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej , która ma celu wyłonienie i wyróżnienie poprzez konkurs pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

  Konkurs jest również promocją firmy, która zgłosiła pracowników i ma w swoim zespole laureata. W czasie cyklicznych spotkań „Kulturalnie o biznesie” będziemy prezentować najlepszych pracowników, firmy oraz najciekawsze informacje dotyczące reprezentowanej branży co pozwoli nawiązać relacje biznesowe. Kapituła wybiera jednego laureata.

  Laureat otrzyma Certyfikat oraz nagrody od sponsorów m.in. voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w Park Caffe, miesięczny karnet na siłownię oraz tygodniowy na masaże w Centrum Rekreacji FORMA oraz zaproszenie na jedną z autorskich rewii do Teatru Variete Muza. Oczywiście pula nagród po stronie pracodawcy zależy od niego samego.

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin