„Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju

 

                     


                    „Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju

   


            „Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju


  Konkurs „Pracownik miesiąca”

  Za rozwojem biznesu najczęściej stoją ludzie, to najcenniejszy zasób wszystkich przedsiębiorstw

  Inicjatywa Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej , która ma celu wyłonienie i wyróżnienie poprzez konkurs pracowników, którzy swoją postawą, zaangażowaniem i doskonałymi wynikami pracy wyróżniają się spośród wszystkich w danym miesiącu.

  Konkurs jest również promocją firmy, która zgłosiła pracowników i ma w swoim zespole laureata. W czasie cyklicznych spotkań „Kulturalnie o biznesie” będziemy prezentować najlepszych pracowników, firmy oraz najciekawsze informacje dotyczące reprezentowanej branży co pozwoli nawiązać relacje biznesowe. Kapituła wybiera jednego laureata.

  Laureat otrzyma Certyfikat oraz nagrody od sponsorów m.in. voucher w wysokości 100 zł do wykorzystania w Park Caffe, miesięczny karnet na siłownię oraz tygodniowy na masaże w Centrum Rekreacji FORMA oraz zaproszenie na jedną z autorskich rewii do Teatru Variete Muza. Oczywiście pula nagród po stronie pracodawcy zależy od niego samego.

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin