„Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju

 

                     


                    „Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju

   


            „Wspieramy Przedsiębiorców w rozwoju


  PRZEDSIĘBIORCO DOŁĄCZ DO NAS!

   

  >>> pobierz broszurę informacyjną

  Przedsiębiorców utożsamiających się z naszą wizją i misją, wtórujących naszym wartościom i chcących czerpać korzyści z przynależności zapraszamy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

  Jak można dołączyć do prestiżowego grona KIPH? Po zapoznaniu się ze Statutem KIPH, wypełnieniu i złożeniu Deklaracji Członkowskiej oraz pozostałych niezbędnych dokumentów, Biuro KIPH przystępuje do weryfikacji Przedsiębiorcy. W przypadku braku zastrzeżeń Przedsiębiorca zostaje powiadomiony o pozytywnej decyzji Zarządu KIPH, stając się pełnoprawnym jej członkiem tuż po dokonaniu wpłat (wpisowe i składka członkowska). Członkostwo w KIPH trwa od momentu opłacenia pierwszej składki do dnia pisemnej rezygnacji Przedsiębiorcy. Za przynależność do KIPH corocznie wystawiane są noty statutowe na podstawie których Członkowie zobowiązani są do uiszczania rocznych opłat.

  Dokumenty do wypełnienia:
  >>> Deklaracja Członkowska
  >>> Deklaracja zapoznania się z wysokością składek
  >>> Formularz teleadresowy

  Dokumenty do zapoznania się:
  >>> Statut KIPH

   

  DLACZEGO WARTO?

  Wspieramy naszych Członków i podejmujemy na ich rzecz mnóstwo wartościowych działań i projektów, a wśród nich m.in.

  Kojarzenie partnerów biznesowych. 

  KIPH wspiera rozwój współpracy między przedsiębiorcami, dlatego oferuje wsparcie w zakresie kojarzenia partnerów biznesowych. Korzystanie z doświadczenia Izby jako grupy wspierających się nawzajem przedsiębiorców gwarantuje bezpieczny rozwój oparty o sprawdzonych i rzetelnych partnerów biznesowych. Na Państwa zlecenie, zgodnie z Państwa wymaganiami, wyszukujemy potencjalnych partnerów biznesowych zainteresowanych współpracą.

  Usługi informacyjne i promocyjne. 

  Firmy zrzeszone w KIPH mogą umieszczać oferty swoich produktów i usług w kanałach informacyjnych KIPH takich jak fanpage oraz grupa na fb, stronie www, twitterze oraz biuletynie informacyjnym, który jest rozsyłany do firm członkowskich co dwa tygodnie.
  W Newsletterze znajdują się wszelakie informację nt. działań Izby, organizowanych i wspieranych wydarzeniach, dostęp do ofert firm zrzeszonych w KIPH, informację o konferencjach, seminariach, targach, misjach czy o bieżących konkursach i informacjach z funduszy europejskich.

  Wsparcie kooperacji. 

  KIPH prowadzi Sekcję Zewnętrznych Relacji Biznesowych, której członkowie nawiązują kontakty z firmami czy instytucjami zagranicznymi.
  W ramach wsparcia oferuje m.in. pomoc w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych z partnerami zagranicznymi lub w tworzeniu wspólnej oferty rynkowej, a także udostępnianie informacji o możliwościach kooperacji i warunkach inwestowania na określonych rynkach. Sekcja opiera swoje funkcjonowanie na doświadczeniu i profesjonalizmie Członków - założycieli oraz na zapleczu organizacyjnym Izby.

  VIP ROOM do spotkań biznesowych.

  Firmy zrzeszone w KIPH mogą korzystać na uzgodnionych zasadach z prestiżowego Vip Room-u przeznaczonego do spotkań biznesowych. Niepowtarzalne wnętrze swoim wyglądem umili każde biznesowe negocjacje. Pomieszczenie jest przestronne i stylowe. Zaletą spotkań w znajdującej się w centrum miasta siedzibie Izby jest również prywatny parking, który gwarantuje, że partner biznesowy nie zmarnuje czasu na szukanie miejsca postojowego.
  Członkowie KIPH mają możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na preferencyjnych warunkach.

  Spotkania i szkolenia rozwojowe.

  Izba wychodzi naprzeciw potrzebom Członków, prowadzi tematyczne szkolenia informacyjne oraz szkolenia rozwojowe. Autorskie projekty KIPH:

  • Akademia Biznesu. Wydarzenie, którego celem jest dostarczanie wartościowej wiedzy przydatnej przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu.
  • Szkoła Rozwoju Lidera. Cykl spotkań rozwojowych dla przedsiębiorców, liderów, managerów oraz osób, dla których wartością jest rozwój efektywności w zarządzaniu procesami i zasobami ludzkimi.
  • Szkolenia na zamówienie - wedle potrzeb firmy.

  Usługi wizerunkowe.

  KIPH dba  o dobry wizerunek firm zrzeszonych. Promuje firmy członkowskie podczas organizowanych eventów, szkoleń, wyjazdów (również zagranicznych) oraz innych działań.  W tym celu stworzono również autorską markę Dnia Fotografii Biznesowej KIPH. Celem eventu jest wykonanie jego uczestnikom przez doświadczonego fotografa, fotografii utrwalających pozytywny wizerunek biznesowy, mogą wykorzystać do celów zawodowych i promocyjnych.

  Nagroda Gospodarcza "Koszaliński Denar".

  Organizowany bez przerwy od 2002 roku Konkurs jest wizytówką KIPH. Jego celem jest promowanie przedsiębiorstw działających na terenie Pomorza Środkowego, wyróżniających się ponadprzeciętnymi sukcesami, efektywnością ekonomiczną, innowacyjnością i aktywnością społeczną. Firmy zostają nagrodzone złotymi i srebrnymi Denarami w czterech kategoriach: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Denarami nagradzamy firmy, które działając zgodnie z zasadami etyki kreują wzorce przedsiębiorstwa i przedsiębiorcy. Zwieńczeniem konkursu jest Uroczysta Gala, która odbywa się corocznie 21 czerwca.

  Spotkania "Kulturalnie o Biznesie".

  Głównym celem „Kulturalnie o Biznesie” jest pobudzanie rozwoju firm w  regionie. Pomimo powszechnego dostępu do informacji, a wręcz zalewania nimi każdej dziedziny życia, przedsiębiorcom wciąż brakuje rzetelnej wiedzy biznesowej. Każde wydarzenie poświęcone jest jednemu zagadnieniu np. zmianom przepisów, problemom z rozliczaniem podatków, bezpieczeństwu w firmach, ale również zagadnieniom z zakresu szeroko pojętego rozwoju społecznego i osobistego. Gośćmi spotkań są wybitni doradcy, wzorowi przedsiębiorcy, sportowcy, artyści, przedstawiciele samorządów i administracji.

   

  WYSOKOŚĆ SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

  Przynależność do Izby wiąże się z koniecznością uiszczenia jednorazowej opłaty wpisowej oraz regularnego uiszczania składek członkowskich. Po pozytywnym rozpatrzeniu Deklaracji Członkowskiej przesyłamy do Państwa notę księgową, której uregulowanie jest równoznaczne z rozpoczęciem Członkostwa w KIPH. Dla JDG wystawiamy jedną notę z opłatą z góry za cały rok, dla Pracodawców wystawiamy noty dwa razy w roku z opłatą za pół roku. Wysokość składki jest uzależniona od wielkości zatrudnienia w firmie członkowskiej.

  Koszt opłaty wpisowej:
  Jednorazowo 100 zł niezależnie od wielkości firmy.
  Jednoosobowe działalności gospodarcze przez okres pierwszych trzech lat od powstania zwolnione są z opłaty wpisowej.

  Roczna składka członkowska:

  • 350 zł – jednoosobowa działalność gospodarcza
  • 600 zł – firmy zatrudniające do 3 pracowników
  • 900 zł – firmy zatrudniające 4-9 pracowników
  • 1 500 zł – firmy zatrudniające 10-49 pracowników
  • 2 400 zł – firmy zatrudniające 50-249 pracowników
  • 3 000 zł – firmy zatrudniające 250 pracowników i więcej

   

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin