Na dwudniowe i bezpłatne warsztaty zapraszają przedsiębiorców z całego regionu Politechnika Koszalińska, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku oraz koszaliński Park Technologiczny.

Zaproszeni specjaliści pokażą między innymi jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość w biznesie, jak implementować sztuczną inteligencję, jak korzystać z robotów w małych i średnich firmach oraz jak druk 3D może pomóc w produkcji, co to jest łańcuch dostaw, blockchain, cloud computing i wiele innych zagadnień.


Każdy dzień warsztatów obejmuje część wykładową, przedstawiającą istotę transformacji cyfrowej, jak i część praktyczną, mającą na celu demonstrację działania konkretnych rozwiązań z obszaru Przemysłu 4.0. Warsztaty dedykowane menedżerom, właścicielom i kadrze zarządzającej firm produkcyjnych z sektora MŚP. Warsztaty stwarzają okazję do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o wykorzystywaniu nowych technologii w lokalnych zakładach pracy.

 

Spotkania odbędą się w Koszalinie w salach Politechniki przy ul. Śniadeckich 25-26 i 28-29 listopada.

Chętni do udziału w zajęciach mogą zarejestrować się na stronie www.przemyslprzyszlosci.gov.pl/wydarzenia lub bezpośrednio w Parku Technologicznym,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Park Technologiczny S.A. w Koszalinie
Przemysław Stefanowski tel. 888-900-222, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A w Słupsku
Aleksandra Surma tel: 730-090-690, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin