Informujemy, że z powodu obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego szkolenie odbędzie się ONLINE.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo – Handlowa przy współpracy z Forum Aktywności Lokalnej serdecznie zapraszamy na szkolenie „Prawidłowe korzystanie z certyfikatu kwalifikowanego w procesie składania sprawozdań do repozytorium KRS”.

Wydarzenie odbędzie się 28 października w godz. 1200 – 1400 w sali konferencyjnej KIPH, ul. Zwycięstwa 126. Uczestnictwo jest bezpłatne po rejestracji.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące kwestie (2h):

  • Typy certyfikatów (certyfikaty kwalifikowane).
  • Prezentacja funkcjonalności i zastosowania podpisu kwalifikowanego oraz znacznika czasu.
  • Zastosowania podpisu elektronicznego.
  • Obowiązek złożenia do repozytorium KRS sprawozdania finansowego a podpis elektroniczny- aspekty prawne.
  • Funkcjonowanie systemu S-24 i najczęstsze błędy popełniane w procesie składania sprawozdań finansowych do repozytorium KRS.

Prowadzący szkolenie:

Adam Aleksandrowicz  – absolwent Politechniki Gdańskiej, licencjonowany ekspert Certum/Asseco, w zakresie certyfikatów kwalifikowanych obsługuje sądy powszechne, szpitale, spółki akcyjne skarbu państwa, kontrahentów zagranicznych w tym podmioty z rankingu TOPW-1000, wieloletni praktyk wdrożeniowy certyfikatów kwalifikowanych oraz systemów kancelaryjnych i systemów znakowania dokumentów.

Po 2- godzinnym szkoleniu będzie możliwość skorzystania z konsultacji licencjonowanych ekspertów z zakresu systemu Certum Punkt Migracji Certyfikatów.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin