Podsumowanie 2018 roku okiem Prezesa KIPH.

 

 

..."Rok 2018 uważam za bardzo udany i dla mnie i dla Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, którą mam przyjemność rozwijać. Niestety jeżeli chodzi o warunki prowadzenia biznesu dla polskich przedsiębiorców sprawa nie wygląda już tak różowo. Ale po kolei. W Izbie poza standardowymi i cyklicznymi działaniami wydarzyło się kilka dużych a wręcz przełomowych rzeczy"...

To tylko fragment podsumowania, jakie Prezes KIPH zamieścił na łamach Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl.

Zachęcamy do lektury obszernego artykułu, w którym również Pan Piotr Huzar opowiada o kluczowych zmianach w 2018, które udało się podjąć w Izbie m.in. zmiana siedziby czy o tegorocznej edycji konkursu "Koszalińskiego Denara".

>>>Podsumowanie roku 2018 okiem Prezesa KIPH.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin