BIZNES, SZTUKA I WSPÓŁPRACA POLSKO-NIEMIECKA CZYLI SPOTKANIE PRZEDSIĘBIORCÓW Z PANIĄ KONSUL GENERALNĄ REPUBLIKI FEDERALNEJ NIEMEC W GDAŃSKU CORNELIĄ PIEPER.

W czwartek 29 czerwca gościliśmy w Koszalinie Panią Konsul Generalną Republiki Federalnej Niemiec w Gdańsku Cornelia Pieper. W odpowiedzi na zaproszenie Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej Pani Konsul Generalna spotkała się z koszalińskimi przedsiębiorcami w restauracji Park Caffe podczas wspólnego śniadania. Oprócz rozmów o biznesie i możliwościach przyszłej współpracy zebrani goście mieli możliwość podziwiać wspaniałe prace artystki malarki Pani Danuty Nawrockiej, obecnej również na spotkaniu. W wydarzeniu wziął również udział znany niemiecki aktor i reżyser Torsten Münchow.

Między innymi tym działaniem wspieramy koszaliński biznes we współpracy z rynkiem niemieckim.

>>>Galeria zdjęć.

>>>Reportaż TV MAX.

>>>Artykuł na portalu PRK24.pl

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin