Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

 

                     


                    „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

   


            „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców


   

  W imieniu Członka naszej Izby – Kancelarii Prawa Pracy SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA z Poznania (www.szuszczynski.pl ), serdecznie zapraszamy wszystkich Członków KIPH na bezpłatny webinar pt. „Wyzwania dla działów HR na 2022 rok, ze szczególnym uwzględnieniem kontroli PIP i ZUS”, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia br., w godz. 10.00-11.30.

   

  Podczas webinaru mec. Michał Szuszczyński – radca prawny, wspólnik kancelarii oraz ekspert w zakresie prawa pracy Wielkopolskiego Związku Pracodawców „Lewiatan” omówi najbardziej istotne kwestie, z jakimi w 2022 r. będą mierzyć się działy personalne w firmach. Główny nacisk położony zostanie na te obszary, które zarówno w minionym, jak i w bieżącym roku, są bardzo intensywnie kontrolowane przez ZUS i PIP.

  >>> zgłoś swój udział.

   

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin