Specjaliści Utrzymania Ruchu i produkcji spotkają się już w czerwcu w Gdyni.


Podczas wydarzenia podpowiadamy, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, prezentujemy najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie, dzielimy się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska.

Konferencja połączona jest ze strefą konsultacyjną ze stanowiskami cenionych dostawców rozwiązań dla branży, a także praktycznymi warsztatami. Skorzystasz z przerwy na kawę i ciepłego poczęstunku, a także dostępu do prasy branżowej.

Dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych wydarzenie jest bezpłatne. Wystarczy dokonać rejestracji online na stronie www organizatora.

Data i miejsce:
30 czerwca 2021 roku
Hotel SPA Faltom, Rumia koło Gdyni

Rejestracja online:
http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-2021-gdynia/ 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa objęła to wydarzenie patronatem.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin