Przedsiębiorco, 


W obecnej sytuacji ważne jest działania oparte na adoptowaniu się do nowej rzeczywistości, wdrażanie zmian lub poszukiwanie zupełnie nowych rozwiązań w firmie. Możesz potrzebować wsparcia ze strony specjalisty. 

Turkusowa Firma oferuje pozostałym Członkom KIPH:

  • wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysu emocjonalnego
  • wsparcie w generowaniu rozwiązań dla  firmy
  • wsparcie we wprowadzaniu zmian w firmie
  • wsparcie w roli lidera w sytuacji kryzysowej

 

Beata Woźniak - Sobieralska

Coach, trener umiejętności psychologicznych w biznesie, specjalista Analizy Transakcyjnej.

Od dwudziestu lat zajmuje się szkoleniami dla firm i osób indywidualnych z zakresu psychologii w biznesie i rozwoju osobistym. Specjalizuje się w budowaniu relacji i zarządzaniu relacjami, inteligencja społeczną, rozwiązywaniu konfliktów i strategii negocjacyjnych, zarządzaniu zespołem, stresem i rozwojem człowieka w ujęciu holistycznym. Jest praktykiem w zakresie zarządzania zespołem, prowadzenia negocjacji i facylitacji oraz wprowadzaniu innowacyjnych strategii w rozwoju potencjału ludzkiego. Jej pasją jest człowiek i jego potencjał, dawanie ludziom skrzydeł i uczenie ich jak osiągać cel.

Poza szkoleniami oraz coachingiem wprowadza do firm procesy zmiany, począwszy od analizy sytuacji poprzez opracowanie strategii, wdrożenie oraz monitorowanie efektów. Wdraża do firm procesy prowadzące do rozwoju turkusowego zarządzania.

 

 

Usługi dla Członków KIPH są bezpłatnie do końca kwietnia 2020r. w formie telefonicznej lub online po wcześniejszym umówieniu się.


Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z Biurem KIPH.

 

 

 

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin