China Brand Show Poland 2018 - znajdź partnera biznesowego z Chin. Wspólny wyjazd na targi.

Termin i miejsce: 20-22 września - Centrum Targowo-Kongresowe PTAK Warsaw EXPO, Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy.

W imieniu Chińskiego Organizatora China Brand Show Poland serdecznie zapraszamy zainteresowane firmy do wzięcia udziału w targach.

China Brand Show Poland to wydarzenie w całości dedykowane współpracy biznesowej z Chinami. Rynek chiński oferuje różnorodne możliwości rozwoju biznesu nie tylko dla dużych, ale również małych i średnich przedsiębiorstw z Polski i Europy. Wystawcy podczas trwania targów będą prezentować swoje towary i usługi z różnych branż, a także rozmawiać na temat możliwości kooperacji z polskimi partnerami.

Przedsiębiorcy Koszalin - wspólny wyjazd na China Brand Show Poland 2018

Wydarzenie będzie stanowiło okazję do nawiązania kontaktów handlowych z około 300 producentami i eksporterami z różnych regionów Chin, z którego udział weźmie 50 przedsiębiorców. Na stoiskach zostaną zaprezentowane m.in.

  • produkty oświetleniowe,
  • materiały i sprzęt budowlany,
  • elektronika,
  • wyposażenie wnętrz – w tym kuchni i łazienek,
  • artykuły spożywcze,
  • gospodarstwa domowego,
  • części samochodowe,
  • upominki.

Odwiedzający targi China Brand Show Poland będą mogli poznać specyfikę funkcjonowania chińskiego rynku oraz uzyskać pomoc w znalezieniu partnera biznesowego w Państwie Środka.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z biurem KIPH. Jeżeli uda nam się zebrać większą grupę zainteresowanych udziałem i współpracą z chińskimi przedsiębiorcami, to zorganizujemy zbiorowy transport. Więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

>>>Rejestracja.

>>>Broszura informacyjna.

>>>Katalog wystawców.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin