Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

 

                     


                    „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

   


            „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców


   

   

  Zapraszamy!

  na spotkanie zorganizowane w ramach wsparcia przedsiębiorców w działaniach prooszczędnościowych i optymalizacyjnych. Spotkanie skierowane jest do właścicieli oraz zarządów firm. Jego celem jest prezentacja potencjalnych korzyści oraz oszczędności z tytułu uczestnictwa w grupach zakupowych energii elektrycznej i gazu. Zaprezentowane zostaną również inne możliwości działań optymalizacyjnych w firmach.

  Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. W przypadku zainteresowania tematem stworzona zostanie grupa zakupowa Koszalińskiej Izby Przemysłowo - Handlowej z możliwością uczestnictwa firm zaprzyjaźnionych nie będących Członkami Izby. 

   

  poniedziałek 27 czerwca 
  g, 10.00 -11.00

  spotkanie online MS TEAMS
  (link dostępny po zgłoszeniu uczestnictwa na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

   

  Agenda spotkania:

  1. Innpact – krótka prezentacja firmy, doświadczenia w obsłudze SSE oraz Stref Przemysłowych, referencje (10-15 min)

  2. Organizacja Grup Zakupowych, korzyści z uczestnictwa w GZ, modele zakupowe (plusy i minusy), harmonogram działań, terminy (25 min)

  3. Kontrola kosztów dystrybucji energii, gazu, ciepła sieciowego oraz ich realna optymalizacja (10 min)

  4. Krótkie omówienie pozostałych działań prooszczędnościowych (ogólna zapowiedź tematów, bez szczegółów): (10 min)
  • DSR – uczestnictwo w rynku mocy: zasady, korzyści, wynagrodzenie
  • Aktualna sytuacja na rynku energii i gazu
  • Panoramic Power – monitorowanie pracy urządzeń/zakładu on-line
  • Własne źródło energii odnawialnej – opracowanie koncepcji, opracowanie studium wykonalności (fotowoltaika, pompy ciepła, kogeneracja, trigeneracja, rozwiązania skojarzone)
  • Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstwa produkcyjnego - para technologiczna, chłód technologiczny, sprężone powietrze, cwu, ogrzewanie – audyty, optymalizacja

   

  Prowadzący:
  INNPACT Sp. z o.o. ( www.innpact.pl )  - największa w Polsce niezależna firma doradcza w dziedzinie optymalizacji kosztów mediów energetycznych oraz producent oprogramowania dziedzinowego. Od 2009 roku doradza klientom, w jaki sposób mogą obniżyć koszty mediów energetycznych. Oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia optymalizacji kosztów wykorzystując: doświadczenie, wiedzę, zaawansowane modele analityczne oraz własne narzędzia informatyczne.

   Spółka zrealizowała ponad 1000 projektów optymalizacyjnych, które przyniosły klientom ponad 35 mln.zł oszczędności. Z dużym powodzeniem organizuje grupy zakupowe energii elektrycznej o łącznym wolumenie przekraczającym 1300 GWh.
  Wykonała także kilkadziesiąt wdrożeń projektów informatycznych o różnej skali złożoności.

   

  Organizator:
  Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa ( www.kiph.com.pl ) - wspieramy Firmy w rozwoju.

   

   

  Do zobaczenia!

  Wybierasz się? Daj znać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Zgłoszenie udziału jest obowiązkowe.

   

   
   
   

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin