Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

 

                     


                    „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców

   


            „Od 30 lat wspieramy Przedsiębiorców


   

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grona Członków KIPH dołączyła firma NordGlass Sp. z o.o.
   
  NordGlass to marka należąca do japońskiej Grupy AGC, jednego z wiodących na świecie dostawców szkła i producenta szyb samochodowych.
  Jest obecna na rynku europejskim od ponad 30 lat. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i indywidualnym rozwiązaniom, stworzyła wyjątkowo trwałe szyby o doskonałej optyce i świetnych właściwościach mechanicznych.
   
  Produkuje szyby czołowe do większości marek samochodów osobowych na rynku europejskim. Realizuje zamówienia zarówno na wielkie serie szyb do popularnych marek samochodów, jak i bardzo krótkie serie do modeli niszowych lub prototypowych. Dzięki nowoczesnej technologii jest w stanie dostosować swoją produkcję do indywidualnych potrzeb Klientów na całym świecie. Dysponuje szeroką gamą zaawansowanych rozwiązań szklanych firmy AGC dot. szyb czołowych samochodu.
   
  Oferuje nie tylko szeroki asortyment, ale również bardzo szybką oraz sprawną realizację zamówień. Z magazynu głównego w Koszalinie oraz magazynów hurtowych, własnym transportem dostarcza zamówiony towar „do drzwi” klienta.
   
  Zachęcamy do współpracy z firmą, odwiedzania strony internetowej www.nordglass.pl oraz polubienia profilu fb AGC NordGlass Dystrybucja
   
  Witamy w Izbie!
   
   

  Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

  ul. Zwycięstwa 126

  75-614 Koszalin

  tel. 94 3488645

  tel./fax 94 3423103

  adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

  Prezes Zarządu - Piotr Huzar

  tel. 609 695 797

  Działalność KIPH

  Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

  Dojazd

  © 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin