Wsparcie dla polskich firm w Niemczech - Agencja ubezpieczeniowa R+V w Berlinie

R+V Allgemeine Versicherung AG (Raiffeisen + Volksbanken-Versicherung) to ubezpieczalnia sektora spółdzielczego (Genossenschaftliche FinanzGruppe) i druga co do wielkości firma ubezpieczeniowa w Niemczech. R+V obsługuje 8 mln. klientów i jest liderem w temacie ubezpieczeń kaucyjnych i transportowych (KRAVAG) na rynku niemieckim. R+V zajmuje poza tym 2 miejsce w zakresie ubezpieczeń majątkowych i ubezpieczeń na życie

Agencja specjalizuje się w wsparciu polskiego biznesu na terenie Niemiec i toruje Państwu drogę do sukcesu.

Oferta na rynku niemieckim obejmuje:

  • ubezpieczenia dla firm oraz osób je reprezentujących, w tym ubezpieczenia kaucyjne (np. branża budowlana) oraz rozwiązania dla branży LTS
  • rozwiązania finansowe (kredyty, leasing, factoring, kredyty hipoteczne) w ramach Genossenschaftliche Finanzgruppe/Finanzverbund– najsilniejszej grupy bankowej w Niemczech

Dodatkowym atutem agencji jest zbudowana na przełomie lat sieci kontaktów do prawników, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i oraz instytucji publicznych i finansowych w Polsce i Niemczech.

Szef agencji - Raphael Rojek

Bankier i ekonomista w zakresie finansów (bankowość i ubezpieczenia) stworzył i odpowiadał za dział dedykowany polskiemu klientowi firmowemu w niemieckim banku. Od 2018 sprawuje poza tym funkcję prezesa stowarzyszenia BERPOL e.V. - Polish German Business Club.

Wybór kompetentnych i godnych zaufania partnerów to jeden z podstawowych warunków sukcesu w zdobywaniu i penetracji nowych rynków. Celem realizacji Państwa projektu umożliwiamy kontakt z właściwymi osobami - w języku polskim.

Za pomocą długoletnich i sprawdzonych partnerów Agencja oferuje w Niemczech następujące usługi:

  • Zakładanie & rejestracja spółek
  • Wsparcie w stworzeniu strategii wejścia na rynek niemiecki
  • Wsparcie księgowo-podatkowe na rynku niemieckim
  • Serwis biurowy w Berlinie
  • Pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • Tłumaczenia
  • Kompleksowe wsparcie prawne (Prawo spółek, Prawo transportowe i spedycyjne, Prawo nieruchomości, Prawo IT, Postępowanie upadłościowe, Dochodzenie wierzytelności i windykacja)

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony firmy https://www.ruv.de/vor-ort/berlin/rojek i korzystania z jej usług.

Witamy w Izbie!

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin