Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. mają przyjemność zaprosić przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne warsztaty online „Przegląd energetyczny w przedsiębiorstwie”.

Wydarzenie odbędzie się 20 października br., w godz. 1200 – 1400.

Udział jest bezpłatny, zainteresowanych prosimy o zgłoszenie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Warsztaty prowadzone są on-line i składają się z dwóch części - wykładowej, na której eksperci KAPE przedstawiają podstawowe informacje na temat efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie oraz warsztatowej, gdzie przeprowadzają wraz z uczestnikami przykładowy przegląd energetyczny przedsiębiorstwa. Zakres tematyczny to:

Część wykładowa:

  • Wprowadzenie – zużycie energii w przedsiębiorstwie
  • Jak zmniejszyć zużycie energii w budynkach?
  • Wykorzystanie energii elektrycznej, cieplnej i chłodu w procesach przemysłowych
  • Finansowanie przedsięwzięć poprawy efektywności energetycznej

Część warsztatowa: wykonanie przykładowego przeglądu energetycznego w przedsiębiorstwie

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Ministerstwa Klimatu „Energia w małych i średnich przedsiębiorstwach”. Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo tutaj.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin