Weź udział w badaniu i wypełnij ankietę dotyczącą projektu pn. „Inteligentny rozwój Pomorza Środkowego -innowacyjne podejście do kreowania przewagi konkurencyjnej regionu”.

 

 

Uprzejmie informujemy, że wspólnie z Politechniką Koszalińską, Północną Izbą Gospodarczą oraz Fundacją Nauka dla Środowiska realizujemy projekt pn. „Inteligentny rozwój Pomorza Środkowego -innowacyjne podejście do kreowania przewagi konkurencyjnej regionu”.

W związku z tym kierujemy do Państwa prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety (max 20 minut) dotyczącą warunków  prowadzenia  działalności gospodarczej oraz  współpracy Państwa  przedsiębiorstwa  z  różnymi  instytucjami.  Szczególnie  zależy  nam  na rozpoznaniu barier podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw i warunków dla rozwoju innowacji w regionie Pomorza Środkowego. Po wypełnieniu wystarczy jednym poleceniem zatwierdzić ankietę, która samoczynnie zostanie wysłana. Badanie jest całkowicie anonimowe, a uzyskane odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie do zbiorczych analiz statystycznych i celów naukowych. Więcej informacji wraz z linkami do ankiet znajdą Państwo poniżej.

>>>Więcej o projekcie.

>>>Link do ankiety wersja on-line.

>>>Link do ankiety wersja WORD (wersję Word należy wypełnić i odesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin