Wsparcie dla firm – Darmowe konsultacje z ekspertami FiM dla Członków KIPH.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa od kilku lat współpracuje z firmą FiM Consulting Sp z o.o. Dotychczas wspólnie organizowaliśmy dla Państwa seminaria, szkolenia, dziś  w dobie pandemii koronawirusa, przygotowaliśmy dla Państwa kolejny wspólny projekt.

Oferujemy konsultacje z ekspertami FiM w obszarze:

  • finansów,
  • produkcji,
  • gospodarki magazynowej / logistyki
  • sprzedaży.

Uprzejmie informujemy, że pierwsza godzina konsultacji w każdym z obszarów jest nieodpłatna dla Członków KIPH.

Konsultanci FiM mają ogromne doświadczenie biznesowe, sami byli dyrektorami, prezesami różnych firm produkcyjnych, także z kapitałem niemieckim, duńskim i holenderskim w Polsce. Zarządzali dużymi organizacjami podczas poprzednich kryzysów 2002 i 2008

Nie pozwólmy aby świadomość „głębokiego kryzysu” spowodowała pustkę w głowie, gdyż stres blokuje wszelkie alternatywy, nie pozwalając sięgnąć do rozwiązań, skorzystajmy z pomocy ekspertów.

Wszystkich Członków Izby, zainteresowanych konsultacjami prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem FiM: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. 604 347 484.

Materiały przygotowane przez FiM Consulting Sp. z o.o.:

>>> Strategia na ciężkie czasy.

>>> Zarządzanie płynnością.

>>> Dobre rady.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin