Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono członków KIPH powiększyło się o firmę Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp. k.

Spółka stworzona została przez dwójkę przyjaciół z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości. Poprzez doświadczenie nabyte w trakcie realizacji inwestycji na terenie całej Polski, założyciele postanowili spełnić swoje marzenia, realizując i spełniając marzenia innych o własnym domu. Jako pierwsza firma w regionie zaczęła realizować inwestycje polegając na budowie lokali z zabudowie bliźniaczej, między innymi w Koszalinie na Osiedlu Unii Europejskiej, Osiedlu Rokosowo, czy miejscowościach ościennych do Koszalina takich jak Niekłonice czy obecnie Kretomino. Firma zrealizowała miedzy innymi wyjątkowe na skalę Koszalina inwestycyjne przy ul. Rubinowej. Obecnie spółka realizuje dużą inwestycje dla wymagających klientów na osiedlu Rokosowo przy ulicy Jesionowej. Co wyróżnia Dom Deweloper Sp. z o.o. sp. k.? Przede wszystkim jakość, dbałość o detale oraz wieloletnie doświadczenie.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty firmy, polubienia profilu na facebook’u oraz odwiedzenia strony www.dom-deweloper.eu.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin