Z radością informujemy, że do firm członkowskich KIPH dołączył Zakład Konstrukcji Stalowych „ALMET” Sp. z o.o.

Spółka ALMET jest certyfikowanym producentem konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w wykonawstwie konstrukcji stalowych: hal, wiat, pawilonów oraz realizuje wszelkie niestandardowe zamówienia jak wieże, kominy, schody, pomosty. Klientami firmy ALMET są zazwyczaj firmy ogólnobudowlane, które w zakresie realizacji mają do wykonania konstrukcje stalowe, ale same ich nie prefabrykują. Firma świadczy również specjalistyczne usługi spawalnicze oraz plazmowego wycinania elementów. Spółka od wielu lat jest pod stałym nadzorem polskich i niemieckich jednostek certyfikujących i posiada wymagane certyfikaty na produkcję konstrukcji na cele budowalne. Certyfikaty te umożliwiają produkcję i sprzedaż jej wyrobów na teranie całej Unii Europejskiej. Jako ciekawostkę możemy dodać, że Zakład Konstrukcji Stalowych „ALMET” jest konstruktorem konstrukcji stalowej w koszalińskiej galerii „Forum” przy ulicy Paderewskiego.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty spółki oraz odwiedzenia strony www.almet-konstrukcje.pl, a w szczególności dział realizacje.

Zapraszamy również do odwiedzania profilu facebook firmy.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin