Wraz z firmą LSJ HR GROUP zapraszamy na szkolenie pt. „Legalizacyjna pięta achillesowa. Wyzwania zatrudniania cudzoziemców z perspektywy obu stron” .

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców aktualnie zatrudniających lub chcących zatrudniać cudzoziemców. Podczas spotkania omówimy AKTUALNE zagadnienia z obszaru zatrudniania cudzoziemców takie jak:  

  • prawne aspekty zatrudnienia cudzoziemców
  • dobre praktyki w zakresie zatrudniania cudzoziemców
  • obszar społeczny
  • oczekiwania pracowników zagranicznych
  • konkurencyjność Polski na rynku międzynarodowym

Data szkolenia: 26 lutego 2020, godz. 13.30 do 14.30
Miejsce: Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Śniadeckich 4, sala 29 parter
Udział w szkoleniu jest bezpłatny .

Szkolenie będzie wydarzeniem towarzyszącym 18. Środkowopomorskim Targom Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair (www.targipracy.koszalin.pl), których KIPH jest patronem i na które serdecznie Państwa zapraszamy. Jak co roku na Targach obecni będziemy z Izbowym stoiskiem.

LSJ HR GROUP (www.lsj.pl) to regionalna firma rekrutacyjno-szkoleniowa ze Szczecina, która od kilkunastu lat buduje mocne, pozytywne relacje z kandydatami i przedsiębiorcami. Dla każdego kandydata walczy o jak najlepsze warunki zatrudnienia, a dla każdego pracodawcy o jak najlepszego kandydata, który pchnie organizację do dalszego rozwoju. Pozyskuje pracowników stałych i tymczasowych. Od samego początku firma działa w nurcie "human relations", który aktualnie króluje w biznesie, ponieważ to od dobrych relacji w głównej mierze zależy powodzenie podejmowanych działań.  Firma słucha, odpowiada na potrzeby i doradza. Za szczerość i profesjonalizm jest ceniona zarówno przez klientów, jak i kandydatów.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin