Efektywna, zdrowa i szybka przerwa w Twojej Firmie ‼

Sesja rozluźniająca to system ćwiczeń rozciągających mięśnie pleców, szyi i rąk. To prosta forma aktywizacji pracowników, ćwiczenia są niezwykle łatwe, a przynoszą natychmiastową ulgę w dolegliwościach bólowych spowodowanych siedzącym lub stojącym trybem pracy. Z powodzeniem mogą się odbyć przy biurku, w pomieszczeniu socjalnym lub małej sali lub w zaprzyjaźnionym klubie fitness.

Koszalińska Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Strefa 3L - Long Life Lounge Koszalin (www.strefa3l.pl/koszalin) zapraszają wszystkich przedsiębiorców, menadżerów oraz specjalistów HR na nietuzinkowe i energetyczne warsztaty.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału w warsztatach, które stanowią jeden z modułów nowego programu zdrowotnego dedykowanego przedsiębiorstwom realizowanego przez zespół klubu treningowego Strefy 3L. ,,Program zdrowie w Twojej firmie'' to wyjątkowa atmosfera i programy zdrowotne. To świetny pomysł na wyjątkowy employer branding, który podniesie prestiż Twojej firmy! Sprawdź sam, jak wygląda jeden z oferowanych bloków tematycznych.
Zajęcia mają charakter teoretyczno - praktyczny. Nabyte umiejętności pracownicy będą mogli wykorzystywać w codziennej pracy w celu utrzymania dobrego samopoczucia.

Informacje organizacyjne:

➡ udział bezpłatny
➡ liczba miejsc jest ograniczona
➡ pierwszeństwo udziału mają Członkowie KIPH
➡ nie jest wymagany strój sportowy
➡ wymagana wcześniejsza rejestracja


Zainteresowany? Koniecznie zarejestruj swój udział. Zadzwoń!
502 469 257 (Strefa 3L)

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin