Jest nam niezmiernie miło powitać wśród Członków KIPH Agencję Gadżetową Pokalogo!

Agencja gadżetowa PokaLogo to jedyna marka na rynku koszalińskim wyspecjalizowana tylko i wyłącznie w obszarze gadżetów reklamowych. Celowe zwężenie profilu działalności umożliwia obsługę Klienta na wysokim poziomie od doradztwa po dostarczenie gadżetów promocyjnych  jako jednego z elementów kampanii reklamowej.  Przed zakupem artykułów promocyjnych  przeprowadzana jest indywidualna analiza pod względem przydatności, funkcjonalności oraz opłacalności produktu.

W ofercie firmy są: breloki, długopisy, balony, odblaski, smycze, krówki, pendrivy, notesy, plecaki, torby ekologiczne (materiałowe i papierowe), koszulki, polary, czapki i wiele innych. Wszystko z możliwością umieszczenia logotypu  z  zastosowaniem każdej możliwej metody znakowania. 

Zachęcamy do współpracy z firmą oraz do odwiedzenia jej strony fb

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin