Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Strefa 3L dołączyła do grona Członków KIPH.

Strefa 3L jest najnowocześniejszym klubem treningowym w Koszalinie wykorzystującym innowacyjny sprzęt i technologię XXI wieku. Dzięki nowym rozwiązaniom trening jest łatwy, bezpieczny i co najważniejszy efektywny! W kameralnej atmosferze mają Państwo do wyboru dwa rodzaje aktywności ruchowej w postaci treningu obwodowego na urządzeniach MILON, który trwa jedynie 35 minut oraz treningu personalnego EMS (elektrostymulacja mięśni), którego jedna sesja treningowa trwa 20 minut. Zachęcamy do realizacji swoich celów ze Strefą 3l. Mogą Państwo poprawić sprawność fizyczną oraz wygląd w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku. Pomoże w tym trener, ponieważ każda osoba ma swojego trenera - opiekuna. Trenerami są również fizjoterapeuci. Zachęcamy również do Strefy, w której jest również gabinet masażu i fizjoterapeutyczny. Strefa 3L to więcej niż trening!

strona www: www.strefa3l.pl

profil facebook: www.facebook.com/strefa3LKoszalin

 

 

Na zdjęciu p. Marcin Marczak odbiera Certyfikat członkowski KIPH (autor: Magdalena Pater, dzięki uprzejmości Tygodnika "Miasto")

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin