>> Wydaje Ci się, że prowadzisz prawidłowo kampanie swojej firmy na facebooku?

>> Zlecasz płatne reklamy, ale efekty są niezadawalające?

>> Chcesz posłuchać kogoś, kto robi to dobrze i ma na to dowody?

>> Zweryfikuj swoją wiedzę, aby nie popełniać błędów w przyszłości!

>> A przy okazji spędź dobrze czas w gronie innych przedsiębiorców!


Koszalińska Izba Przemysłowo - Handlowa przy współpracy z Agencją Social Media Wypisz - Wymaluj zapraszają na spotkanie z cyklu "Kulturalnie o Biznesie": "Jak nie stracić 10.000 zł na facebooku, czyli najczęstsze błędy podczas promowania."

Spotkania Kulturalnie o Biznesie - Odbywające się w niecodziennej formule spotkania skierowane do przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH oraz zaproszonych gości. Podczas nich zebrani goście mają okazję, w przyjaznej atmosferze, zgłębiać istotne dla prowadzonych przez siebie działalności tematy. Ponieważ biznes i kultura tworzą doskonałe zestawienie, każde ze spotkań zawiera element kulturalny. Tradycją jest, że podczas tego cyklu wręczane są certyfikaty uczestnictwa nowym Członkom KIPH.

Spotkanie poprowadzi zaproszony ekspert:

Mateusz Sudoł - współzałożyciel Agencji Social Media wypisz wymaluj, która w ostatnich latach prowadziła kampanie marketingowe dla kilkudziesięciu marek. Projektowane i wdrażane strategie marketingowe przynosiły wymierne korzyści w obsługiwanych firmach. Współpraca z powodzeniem przebiegała z firmami z wielu branż oraz oparta była na wielu płaszczyznach m.in: strategia komunikacji, naming, branding, kampanie w Google Ads, newsletter marketing, kampanie w social media. Agencja jest laureatem białego Denara - Nagrody Gospodarczej roku, głównie za skuteczne kampanie realizowane dla: air-transfer.pl, Espersen, Politechnika Koszalińska, windhunter group, sleepless in Warsaw.


Udział nieodpłatny, wymagane potwierdzenie uczestnictwa na https://www.facebook.com/events/628511070943109/


ZAPRASZAMY!!!

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin