Poznaj komunikację wpływu i zdobądź klucz do kreowania rzeczywistości biznesowej oraz osobistej.

 

 

Termin i miejsce: 30 listopada do 2 grudnia br.- Hotel Planeta***, ul. Wojska Polskiego 4, Mielno.

Cena szkolenia 3 750 PLN (obejmuje 2 noclegi i 3 dni wyżywienia). Szkolenie dofinansowane. Możliwość uzyskania zwrotu od 50 do nawet 80% po spełnieniu kryteriów.

W imieniu BMP Sp. z o.o. przy współpracy z QUADRIVIUM Firmą Konsultingową serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie „Komunikacja Wpływu".

Mów tak, aby ludzie chcieli cię Słuchać, potrafili zrozumieć Istotę tego co chcesz im przekazać oraz poczuli, że najlepszy kierunek do działania, to ten, który im wskazujesz. KOMUNIKACJA WPŁYWU to intensywny trzydniowy warsztat obfitujący w inspirację, wiedzę oraz skuteczne narzędzia możliwe do zastosowania „od ręki”, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

Komu dedykowany jest warsztat?

HANDLOWCOM, ponieważ:

  • Od sposobu, w jaki komunikują się z potencjalnymi Klientami zależy finał prowadzonych rozmów, czyli ich skuteczność zawodowa.
  • Wbrew obiegowej opinii, większość handlowców nie potrafi pracować pytaniami, które umożliwiają „prowadzenie” klienta w kierunku podjęcia decyzji zakupowych.
  • Brak komunikacyjnych narzędzi gwarantujących skuteczną inicjację rozmowy handlowej, analizę potrzeb oraz domknięcie sprzedaży budzi powszechny lęk przed sprzedażą

Zostań supersprzedawcą, którego komunikacyjny arsenał daje gwarancje sukcesów sprzedazowych

Przedsiębiorcom, ponieważ:

  • KOMUNIKACJA WPŁYWU stanowi kompetencję, dzięki której z łatwością będziesz inspirować, motywować oraz prowadzić do zwycięstwa skuteczne zespoły.
  • Wiesz, ze nie możesz sobie pozwolić na nieefektywny przepływ komunikacyjny w czasach, w których klienci oczekują natychmiastowych odpowiedzi nurtujące ich pytania.

Buduj firmę, w której kultura organizacyjna oparta jest o dialog, porozumienie oraz swobodny transfer informacyjny na poziomie pracowników, działów oraz departamentów.

Wszystkim, którzy:

  • Chcą nawiązywać oraz utrzymywać satysfakcjonujące relacje.
  • Pragną mieć wgląd w obszary umysłu rozmówcy, które często pozostają poza jego świadomością.
  • Szukają odpowiedzi na pytanie „Jak mówić, by inni mnie słuchali i podążali za moimi wskazaniami?”

Szkolenie poprowadzi Dorota Kraszewska-Skoczkowska - ekspert z 14 letnim stażem w zakresie rozwoju osobistego menadżerów, specjalista ds. komunikacji, zarządzania zmianą, asertywnością, zarządzania stresem i budową własnej wartości.

Zapytania i zamówienia proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin