Przedsiębiorcy z KIPH na Polskim Dniu Gospodarczym w IHK Neubrandenburg.

 

 

W dniach 17-18 września delegacja przedsiębiorców zrzeszonych Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej wzięła udział w Polskim Dniu Gospodarczym organizowanym w mieście Neubrandenburg przez regionalną Izbę Gospodarczą - IHK Neubrandenburg für das östliche Mecklenburg-Vorpommern (Izba Przemysłowo-Handlowa Neubrandenburg Wschodniej Meklemburgii-Pomorza Przedniego). W wydarzeniu udział wzięło ok. 150 osób z Niemiec i Polski.

Podczas spotkania, wśród wystąpień wielu znamienitych gości znalazła się prezentacja prezesa KIPH Piotra Huzara na temat Koszalina jako lokalizacji gospodarczej, który zaprosił niemieckich przedsiębiorców do współpracy z firmami zrzeszonym KIPH i przedsiębiorcami z Pomorza Środkowego. Zaprezentowano również podstawowe informacje na temat przedsiębiorczości w Koszalinie, możliwości jakie daje Podstrefa Koszalin Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz informacje na temat działalności KIPH. Istotnym punktem wydarzenia były rozmowy biznesowe pomiędzy poszczególnymi firmami polskimi i niemieckimi.

Wspólny wyjazd był również doskonałą okazją do bliższego poznania się i integracji grupy przedsiębiorców z naszej Izby. W wyjeździe udział wzięli przedstawiciele następujących firm:

  • air-transfer.pl sp. z o.o.
  • Arka Sp. z o.o. sp.k.
  • BMP Sp. z o.o.
  • Ekowodrol Sp. z o.o.
  • MH Kamyk, Łańcucki sp. j.
  • Monolith Group sp. z o.o.
  • Polon International Wojciech M. Nawracała.
  • Windhunter Academy sp. z o.o.
  • Wypisz - Wymaluj Agencja Social Media.

Dziękujemy uczestnikom wydarzenia za dobrze spędzony czas we wspaniałym towarzystwie, a organizatorom za wspaniałe przywitanie i  możliwość wystąpienia i prezentacji na tak ważnym i prestiżowym wydarzeniu. Dziękujemy również stacji TV MAX oraz jej dziennikarzom, którzy towarzyszyli nam podczas wyjazdu.

Jednym z kluczowych działań Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej jest wspieranie kooperacji firm członkowskich z firmami zagranicznymi, w szczególności niemieckimi.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami na stronie IHK Neubrandenburg, gdzie można przeczytać relację ze spotkania (w języku niemieckim) oraz obejrzeć galerię zdjęć.

>>>Relacja na stronie IHK Neubrandenburg.

>>>Galeria zdjęć.

 

 

fot. Norbert Fellechner; na zdjęciu od lewej: Piotr Huzar – Prezes Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej; Jarosław Tarczyński – Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie; Torsten Haash – Dyrektor Generalny IHK Neubrandenburg für das östliche Mecklenburg-Vorpommern; Dr Stephan Rudolph – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki; Pracy i Zdrowia w Meklenburgii – Pomorzu Przednim; Michael Kern – Dyrektor Generalny Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie.

 

 

na zdjęciu: Piotr Huzar – Prezes KIPH, podczas prezentacji

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin