Nowe narzędzia wsparcia dla rozwoju przedsiębiorców i samorządów - seminarium w Koszalinie

Termin i miejsce: 9 października - City Box Koszalin, Rynek Staromiejski 14.

W imieniu organizatorów Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Deloitte przy współpracy z Miastem Koszalin serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w seminarium biznesowym "Nowe narzędzia wsparcia dla rozwoju przedsiębiorców i samorządów".

Temat przewodni spotkania:

Omówienie nowego instrumentu wsparcia inwestycji w ramach uchwalonego rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terytorium całej Polski, niezależnie od statusu właściciela gruntów (nieruchomości JST, Skarbu Państwa i prywatne). Na mocy nowych przepisów każdy przedsiębiorca planujący realizację nowej inwestycji/reinwestycji będzie mógł starać się o uzyskanie zwolnienia w podatku dochodowym.

Potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu należy przesłać do dnia 5 października do godz. 1400 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystać z poniższego linku rejestracyjnego.

>>>Zaproszenie wraz z programem wydarzenia.

>>>Rejestracja.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin