Możliwości biznesowe dla polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki - seminarium biznesowe w Słupsku.

Termin i miejsce: 25.09.2018 r. - Słupski Inkubator Technologiczny, ul. Portowa 13 B.

W imieniu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mamy przyjemność zaprosić Państwa na praktyczne seminarium biznesowe dot. rynku amerykańskiego "Discover and expand your business in America” – możliwości biznesowe dla polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 

Czy warto zainteresować się rynkiem amerykańskim?

Główne jego walory to przede wszystkim wielkość, ogromna siła nabywcza, zróżnicowanie geograficzne i różnorodne gusty konsumenckie. Stany Zjednoczone są także niekwestionowanym liderem innowacji. Jednocześnie rynek ten jest najbardziej wymagający i nasycony.

 

Jak go zdobyć?

Jak się do tego odpowiednio przygotować i odnaleźć w tamtejszych uwarunkowaniach prawnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas seminarium.

 

W programie wydarzenia oprócz wystąpień ekspertów przeprowadzony zostanie praktyczny panel dyskusyjny i wystąpienia regionalnych firm, które podzielą się swoimi doświadczeniami. Dodatkowym akcentem polsko-amerykańskich relacji, jakie mają miejsce w Słupsku, będzie stoisko Biblioteki Miejskiej w ramach projektu "Ameryka w Twojej bibliotece". Będzie również możliwość degustacji potraw kuchni amerykańskiej.

W przypadku zebrania większej ilości zainteresowanych uczestnictwem w seminarium, zorganizujemy wspólny wyjazd do Słupska. Firmy zainteresowane prosimy o kontakt z biurem KIPH.

 

>>>Program wydarzenia.

>>>Rejestracja.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin