Szkolenie rozwojowe „Smart Layering” - wielozadaniowość personalna.

 

„OPTYMALIZUJ SWOJE DZIAŁANIA TAK, BY W OKREŚLONYM CZASIE UZYSKAĆ MAKSYMALNE Z MOŻLIWYCH DO UZYSKANIA EFEKTÓW PRZYMINIMALNYM ZUŻYCIU ENERGII”

Intrygujące prawda? Skorzystaj z rozwojowego szkolenia organizowanego przez firmy członkowskie KIPH!

 

 

W imieniu BMP Sp. z o.o. przy współpracy z QUADRIVIUM Firmą Konsultingową serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie rozwojowe „Smart Layering” – wielozadaniowość personalna.

Wielozadaniowość, czyli umiejętność agregacji obowiązków i przechodzenia z jednego zadania na drugie, jest często mylona z podzielnością uwagi. Warto rozróżnić te dwa zjawiska. Wielozadaniowość wiąże się z umiejętnością selekcji zadań, doskonałym planowaniem i utrzymywaniem koncentracji na wykonywaniu jednego zadania do czasu jego zakończenia, a następnie podjęciem się kolejnej czynności. Podzielność uwagi wiąże się natomiast z wykonywaniem co najmniej dwóch zadań jednocześnie.

Kluczową kwestią w dyskusji o wielozadaniowości jest rodzaj zadań, jakie chcemy łączyć. Negatywne efekty wielozadaniowości występują przede wszystkim w przypadku zadań obciążających podobne procesy poznawcze, zwłaszcza uwagę. Nie ma jednak najmniejszego powodu żebyś nie mógł jednocześnie realizować zadań, które obciążają odmienne obszary mózgu i nie wchodzą ze sobą w konflikt. Takie strategie zaczyna się określać mianem layering, czyli nawarstwiania, składania różnych, nie przeszkadzających sobie działań w większą strukturę.

Cel biznesowy usługi:

Najważniejszym celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności świadomego zarządzania czasem, planowania i zarządzania priorytetami. Celem szkolenia jest zdiagnozowanie indywidualnych przeszkód w efektywnej organizacji pracy własnej.

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 28 – 30 września w godzinach 900 – 1900. Miejsce: Koszalin.

Cena szkolenia 3 750 PLN (obejmuje 2 noclegi i 3 dni wyżywienia). Szkolenie dofinansowane. Możliwość uzyskania zwrotu 80% po spełnieniu kryteriów.

 

 

Osoba prowadząca szkolenie - Dorota Kraszewska-Skoczkowska

 

Trener systemowy (absolwentka kursów The Essentials of Systemic Coaching and Constellations training facilitated by John Wittington approved by The International Coaching Federation) Absolwentka dwustopniowego kursu prowadzonego przez wykładowców Warszawskiej Akademii Teatralnej w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej „Techniki aktorskie i umiejętności teatralne”. Praktyk NLP. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika artystyczna/ malarstwo, specjalność nauczycielska UŚ w Katowicach.

 

W czasie zajęć uczestnicy pracują w parach, grupach oraz w jednej pełnej grupie. Zajęcia prowadzone są metodami aktywizującymi intelekt i emocje, takimi jak:

  • Ćwiczenia indywidualne, zespołowe i grupowe.
  • Coaching.
  • Autoanaliza.
  • Dyskusja.
  • Modelowanie NLP.
  • Mini-wykład.
  • Prezentacje.
  • Symulacja sytuacji zadaniowej „Promocja wschodzącej gwiazdy”.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji: http://kiph.com.pl/images/pliki/SL_Informator.pdf

Zapytania i zamówienia proszę kierować na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin