Witamy w naszych szeregach Biuro Rachunkowe DOMINO Sylwia Zaorska.

Mamy przyjemność powitać w Izbie Biuro Rachunkowe Domino Sylwia Zaorska.

Nasza nowa firma członkowska zapewnia fachową i kompleksową obsługę księgową, gwarantując pełną poufność i dyskrecję współpracując z klientami z województwa zachodniopomorskiego. W swojej ofercie posiada m.in. takie usługi jak księgi Handlowe (pełna księgowość), księga Podatkowa (KPiR), ewidencja VAT, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa, sprawozdania GUS, kadry, rozliczenia PIT. Na życzenie klienta przygotowuje również niezbędne zestawienia pomocne w zarządzaniu swoją firmą, a od stycznia 2018 Domino jest przygotowane także do tworzenia i przesyłania JPK, czyli Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Jako pierwsze Biuro Rachunkowe w Koszalinie i jedne z pierwszych w Polsce poszerzyło swoją działalność o usługi finansowe takie jak leasing, factoring, kredyty i ubezpieczenia, dając tym samym swoim klientom jeszcze lepsze wsparcie w prowadzeniu ich firmy. Powierzając księgowość firmy naszemu nowemu członkowi mogą mieć Państwo pewność, że zostanie ona poprowadzona fachowo, szybko i profesjonalnie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego na stronie www, polubienia profilu na facebook’u oraz do korzystania z usług Domino.

>>>Strona www.

>>>Profil facebook.

 

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin