Powitajmy Szkołę Języków Obcych L'Avicenne w szeregach Członków KIPH.

Z olbrzymią radością i przyjemnością pragniemy powitać oraz przedstawić Państwu nową firmą członkowską - Szkołę Języków Obcych L’Avicenne prowadzoną przez Panią Amy Szymańską.


Ideą szkoły językowej L’Avicenne jest myśl, że znajomość języków obcych jest bramą do zrozumienia świata. Współczesny biznes stale ewoluuje, a nasza nowa firma członkowska w swojej ofercie posiada innowacyjne programy szkoleń językowych, zaprojektowane idealnie na potrzeby swoich klientów. Rozwiązania inspirowane są najnowszymi metodami nauki oraz światowymi trendami, które dowiodły swojej skuteczności i zostały przez wielu bardzo docenione. Szkoła Językowa L’Avicenne w swojej ofercie posiada również obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, kursy językowe L’Avicenne dla biznesu, kursy konwersacyjne, coaching językowy czy też certyfikaty językowe m.in. FCE, CAE. Z L’Avicenne języki takie jak angielski, włoski, francuski, czy nawet arabski będą błahostką.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie www, polubienia fanpage na facebook’u oraz do korzystania z usług firmy.
 
>>>Blog.
 
 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin