HAPPINESS - AGENCJA EVENTOWA WSTĄPIŁA W POCZET CZŁONKÓW KIPH.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że HAPPINESS - Agencja Eventowa wstąpiła w poczet Członków Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Firma specjalizuję się w organizacji imprez eventowych, posiada szeroką ofertę dla fimr z każdej branży m.in imprezy z zakresu Team Building, Wedding Planner czy też branży MICE - jako jedyni w Koszalinie. HAPPINESS jest w stanie zorganizować każde wydarzenie dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oraz dużym zapleczem sprzętu różnego rodzaju. Firma jest nowa na koszalińskim rynku, a mimo to ma już podpisane umowy współpracy z prestiżowymi firmami funkcjonującymi na owym rynku. Zespół Agencji Eventowej jest zdania, że każda agencja zajmująca się organizacją wydarzeń, powinna podchodzić do tematu kompleksowo tzn. w profesjonalny sposób zaplanować, przeprowadzić i rozliczyć wydarzenie od A do Z, uwzględniając wszystkie aspekty. Firma może pochwalić się zorganizowanym Dniem Kobiet wspólnie z Instytutem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica.

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami firmy na profilu facebook i oczywiście do korzystania z usług i ofert Agencji Eventowej HAPPINESS.

>>>Profil facebook.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin