PODRÓŻUJ KOMFORTOWO Z VIP-TRANSFER.PL

Nasz Członek firma air-transfer.pl po 8 latach doświadczeń, związanych z transferami regularnymi osób na lotniska w naszym regionie, postanowiła poszerzyć swoje usługi o transfery indywidualne na lotniska oraz we wszystkie miejsca w Europie wskazane przez zleceniodawcę. Usługa ta jest głównie skierowana do firm lecz oczywiście osoby prywatne też mogą korzystać przedstawionej propozycji.

W związku z powyższy firma przygotowała dla wszystkich członków należących do KIPH interesującą ofertę na przejazdy m.in. transfery indywidualne od 1 do 20 osób w bardzo wygodnych i komfortowych pojazdach marki Mercedes (najstarszy 3 lata) z wieloma udogodnieniami dla pasażerów. Ostatnim, uzupełniającym elementem był zakup przez firmę limuzyny Mercedesa klasy E, który wraz z zawodowym kierowcą powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Oczywiście zachęcamy do skorzystania z usług firmy, a więcej informacji znajdą Państwo poniżej.

 >>>Oferta.

 

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa

ul. Zwycięstwa 126

75-614 Koszalin

tel. 94 3488645

tel./fax 94 3423103

adres e-mail: kiph@kiph.com.pl

Prezes Zarządu - Piotr Huzar

tel. 609 695 797

Działalność KIPH

Głównym zadaniem Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej jest "...reprezentowanie interesów skupionych w niej podmiotów gospodarczych w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej, budowlanej lub usługowej wobec organów państwowych i samorządowych i innych instytucji oraz organizacji..."

Dojazd

© 2018 KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Koszalin