Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Inne

DRUGIE SPOTKANIE LIGI DŻENTELMENÓW

Gentelman Club

Majowe spotkanie Ligii Dżentelmenów odbyło się hotelu Verde w Mścicach, w pięknym otoczeniu zabytkowych aut miejscowego muzeum motoryzacji. Fotorelację ze spotkania znajdziecie Państwo w majowym wydaniu magazynu koszalińskiego Prestiż.

>>>Majowe wydanie Prestiż magazyn koszaliński (fotorelacja strona 112-113).


 

SPOTKANIE INAUGURUJĄCE LIGĘ DŻENTELMENÓW

Liga Dżentelmenów to pomysł wspólnych męskich spotkań. Inicjatorami tej akcji są Piotr Huzar oraz Michał Mętlewicz – wsparci przez Jarosława Loosa. Pierwsze spotkanie odbyło się w mieleńskiej restauracji DUNE. Inauguracyjny wieczór poświęcony był szlachetnym trunkom, a każde kolejne spotkanie będzie miało motyw przewodni. Fotorelacja z tego wydarzenia na łamach grudniowego wydania Prestiżu.

>>>Fotorelacja (na stronie 136).


 

8 marca 2014 DZIEŃ KOBIET W CAFE TEATR

 

zapraszamy Panie na DZIEŃ KOBIET, do kawiarenki Bałtyckiego Teatru Dramatycznego Cafe TEATR (pięrwsze piętro) już jutro o godzinie 20.30.

Doszłyśmy do wniosku, że jak świętować to wspólnie i dokładnie w dzień Święta Kobiet, dlatego Magda Muszyńska-Płaskowicz zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego świętowania dokładnie 8 marca 2014.

Gwarantowana jak zwykle serdeczna atmosfera w kawiarence, specjalne ciasto dla pań, "witaminowe bomby", pyszna kawa, niebanalne propozycje artystyczne i muzyka - to oferta DNIA KOBIET dla wszystkich, którzy zdecydują się spędzić ten wieczór w Cafe TEATR. Wstęp wolny.

Wcześniej można wybrać się na spektakl "Motyle są wolne".


 

SPOTKANIE KLUBU KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH 3.03.2014

Dziękuję wszystkim Paniom, które uczestniczyły w poniedziałkowym spotkaniu Klubu Kobiet Przedsiębiorczych. Serdeczne podziękowania za gościnę kieruję do naszych gospodarzy z Klubu 2CV, dla naszej prelegentki Heleny Skarbek i dla Beaty Marii Orlikowskiej za przygotowanie dla nas mini wystawy prac.

Na marcowe spotkanie Klubu Kobiet zapraszamy Panie do siedziby Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Pl. Wolności 2-3 w Koszalinie na godzinę 19.00. Rozmawiać będziemy o niezbędnej suplementacji.


 

ŚWIĘTO KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH 10.03.2014

 

 

Zapraszamy Panie do wspólnego świętowania DNIA KOBIET..

Na spotkaniu 10 marca będziemy celebrować Święto Kobiet Przedsiębiorczych. Zapraszamy tym razem do Cafe Teatr w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Niespodzianek z pewnością nie zabraknie, o czym niebawem. Gospodyni wieczoru Magda Muszyńska - Płaskowicz zadba o naszą strawę także "duchową" :)

 

Zapraszamy wszystkie Przedsiebiorcze Panie do udziału w naszych spotkaniach klubowych. Zachęcamy do zapraszania swoich przedsiębiorczych koleżanek do współpracy z nami i udziału w naszych działaniach. Tworzymy społeczność kobiet aktywnych, która wspiera wszystkie kobiety w ich aktywnościach.

Zapraszamy także Panów do wspierania działań Klubu Kobiet Przedsiębiorczych KIPH, wzorem Prezesa BBS Darłowo i Prezesa FCIP.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence