Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Aktualności

KOMPENDIUM WIEDZY O BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH

KoB Kompendium wiedzy o BUR

Termin i miejsce: 28.09.2017 r. o godz. 1300 – Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich przedsiębiorców na wrześniowe spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Będzie ono współorganizowane z Usługi Rozwojowe KARR S.A. – regionalnym Operatorem Usług Rozwojowych. Na spotkaniu dyskutować będziemy o projekcie „Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw dostępnych w ramach Bazy Usług Rozwojowych”.

Zaproszenie kierujemy w szczególności do:

 • firm MŚP które chcą skorzystać z dofinansowanych (do 80%) usług rozwojowych,
 • firm z regionu, których usługi znajdują się w bazie Bazie Usług Rozwojowych,
 • firm szkoleniowych planujących zarejestrować swoje usługi rozwojowe w BUR.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Wydarzenie fb.


 

SPOTKANIE Z EKPERTAMI DLA DZIAŁÓW KSIĘGOWOŚCI – „ZMIANY W USTAWACH O PODATKU DOCHODOWYM OD OSÓB PRAWNYCH I O PODATKU DOCHODOWYM OD OSÓB FIZYCZNYCH”

Termin i miejsce: 26.09.2017 r. w godz. 1030-1330 – Urząd Miejski w Koszalinie, sala 300.

W imieniu W imieniu organizatora Miasta Koszalin oraz Deloitte zapraszamy wszystkich w szczególności pracowników działów księgowych na spotkanie z ekspertami, którzy omówią zagadnienia dotyczące zmian w ustawach o podatku dochodowym od osób prawnych i o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Szkolenie jest bezpłatne po uprzedniej rejestracji na adres na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 94 348 88 77 do 22 września br.

>>>Program spotkania.


 

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA SZKOLENIA.

PRZELACZ SIE NA INNOWACJE!

Informujemy, że szkolenie nt. Finansowych i prawnych podstaw bezpiecznego rozwoju innowacji w firmie odbędzie się w sali szkoleniowej KIPH, Plac Wolności 2-3.

Osoby, które jeszcze nie zgłosiły swojego udziału zapraszamy do rejestracji na: www.innowacjekoszalin.evenea.pl


 

WITAMY W IZBIE BIURO NIERUCHOMOŚCI INDAHOUSE.PL

Witamy Indahouse

Z radością informujemy, że Biuro Nieruchomości Indahouse.pl wstąpiło w szereg Członków KIPH.

Indahouse.pl powstało z pasji do wykonywanego przez zespół trojga specjalistówr rynku nieruchomości zawodu. Firma oferuje szeroki wachlarz usług związany z rynkiem nieruchomości m.in. pośrednictwo w obrocie nieruchomości, w kupnie i sprzedaży nieruchomości, działalność edukacyjna z zakresu obrotu nieruchomościami. W swojej ofercie posiada zarówno mieszkania, domy jak i również różnego rodzaju działki budowlane.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www.indahouse.pl, korzystania z usług i ofert oraz polubienia fanpage na facebook’u.

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

INTERNETOWY NIEZBĘDNIK PRZEDSIĘBIORCY, CZYLI 9 NARZĘDZI, KTÓRE PRZYDADZĄ SIĘ TWOJEJ FIRMIE!

Termin i miejsce: 20.09.2017 r. w godz. 1400-1600 – Urząd Miejski w Koszalinie, sala nr 300, Rynek Staromiejski 6-7, Koszalin. Spotkanie bezpłatne, wymagana rejestracja.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców wraz z Biurem Pełnomocnika Prezydenta ds. Inwestorów Kluczowych i Zatrudnienia zachęcamy do udziału w spotkaniu "Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!" - bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców w ramach inicjatywy "Internetowe Rewolucje dla Firm".

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną przydatne narzędzia, z których Doradcy "Internetowych Rewolucji dla Firm" korzystają na co dzień. Zajęcia będą posiadać formę interaktywnych wykładów, podczas których prowadzący omówią poszczególne narzędzia na przykładach z sali, dzięki czemu przedsiębiorcy zyskają wiedzę umożliwiającą późniejsze samodzielne wykorzystanie prezentowanych rozwiązań.

Ostatnie 15 minut spotkania przeznaczone zostanie na pytania od uczestników, a po zakończeniu zajęć przewidziany będzie czas na networking oraz bezpośrednie rozmowy z Doradcami "Internetowych Rewolucji dla Firm".

>>>Darmowa rejestracja.


 

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KOSZALIŃSKIM ODDZIALE ZUS

Informujemy, że dziś (tj. 11 września) rozpoczął się w koszalińskim oddziale ZUS Tydzień Przedsiębiorczości. Na przedsiębiorców czekają bezpłatne szkolenia m.in.

 • 11 września – Szkolenie „Pakiet nowego przedsiębiorcy (rozpoczynającego prowadzenie działalności gospodarczej)”.
 • 12 września – Szkolenie „Świadczenia krótkoterminowe z systemu ubezpieczenia społecznego, wypłata i rozliczanie w ciężar składek na ubezpieczenia społeczne”
 • 13 września – Szkolenie „ABC przedsiębiorcy”
 • 14 września – Szkolenie „e-Składka nowy wymiar rozliczeń”
 • 15 września – Szkolenie „Zwolnienia lekarskie od 1 stycznia 2018 r. (e-ZLA)”

Wszystkie szkolenia odbędą się o godzinie 1000 w Oddziale ZUS w Koszalinie przy ul. Fałata 30.

>>>Szczegóły.


 

DARMOWE SZKOLENIE: „PRZEŁĄCZ SIĘ NA INNOWACJE! FINANSOWE I PRAWNE PODSTAWY BEZPIECZNEGO ROZWOJU INNOWACJI W FIRMIE.”

PRZELACZ SIE NA INNOWACJE!

Termin i miejsce: 20.09.2017 r. o godz. 10:00 – City Box Koszalin, Rynek Staromiejski 14. Wymagana rejestracja.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z partnerem Ellipsis Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa na darmowe szkolenie „Przełącz się na innowacje! Finansowe i prawne podstawy bezpiecznego rozwoju innowacji w firmie”. Szkolenie poprowadzą zaproszeni eksperci z Ellipsis Sp. z o.o. od których dowiedzą się Państwo m.in.:

 • Jak zdobyć 1.500.000 złotych bezzwrotnej dotacji na innowacyjny produkt lub usługę.
 • Jakie są podstawowe zasady finansowania innowacji ze środków publicznych.
 • Jak przygotować się do procesu finansowania innowacji w firmie.
 • Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów w procesie pozyskiwania i rozliczania dotacji na innowacje.
 • Jak uniknąć prawno-podatkowych pułapek w działalności innowacyjnej.
 • Jak wykorzystać nakłady na prace badawczo-rozwojowe w procesie optymalizacji podatkowej.

Korzyści płynące ze spotkania:

 • Zainspirujemy Państwa do wdrożenia w Waszej firmie innowacyjnych towarów lub usług.
 • Przekażemy Państwu praktyczną wiedzę umożliwiającą sfinansowanie wdrożenia innowacyjnych towarów lub usług oraz minimalizowanie ryzyka związanego z wdrożeniem innowacji.
 • Przekażemy materiały szkoleniowe umożliwiające utrwalanie i poszerzanie praktycznej wiedzy o zarządzaniu potencjałem innowacyjności firmy.

Nie czekaj, zarejestruj się dziś ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. ZAPRASZAMY.

>>>Darmowa rejestracja.


 

3 EDYCJA KONKURSU „FIRMA NA START”

Nabór zgłoszeń: do 4 października 2017 r.

Firma na start3

KIPH jest partnerem konkursu.

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Konkursu „Firma na Start”. Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie biznesplanu dotyczącego własnego pomysłu na działalność gospodarczą w Koszalinie, prezentującego rozwój przedsiębiorstwa od podstaw i zawierającego prognozę jego działalności. Zwycięzcami Konkursu zostają uczestnicy, którzy przedstawią najciekawszy, możliwy do realizacji biznesplan konkretnego przedsięwzięcia. Konkurs organizowany jest w dwóch odrębnych kategoriach:

 • Kategoria I: osoby fizyczne w wieku 18 - 35 lat - studenci, absolwenci lub inne osoby chcące założyć własną firmę;
 • Kategoria II: uczniowie koszalińskich szkół ponadgimnazjalnych.

Konkurs realizowany jest w trzech w 3 etapach:

 • Pierwszy etap Konkursu przeprowadzony zostanie w terminie 05.09-10.10.2017 r. i obejmował będzie nabór zgłoszeń (do 04.10.2017) oraz ocenę formalną formularzy zgłoszeniowych.
 • Drugi etap Konkursu przeprowadzony zostanie w terminie 10.10.-15.11.2017 r. i obejmował będzie przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń oraz złożenie przez Uczestników gotowych biznesplanów.
 • Etap trzeci Konkursu przeprowadzony zostanie w terminie 16.11.-20.12.2017 r. i obejmował będzie ocenę formalną i merytoryczną zgłoszonych biznesplanów, prezentację swoich pomysłów przez uczestników oraz wybór przez Kapitułę Konkursową najlepszego biznesplanu w każdej Kategorii.

Nagroda główna dla Zwycięzcy Kategorii I. 20.000 PLN brutto. Zwycięzcami Konkursu zostają uczestnicy, którzy przedstawią najciekawszy, możliwy do realizacji biznesplan konkretnego przedsięwzięcia.

>>>Więcej.


 

INTEGRACYJNE IZBOWE ZAWODY STRZELECKIE

Zawody strzeleckie

Termin i miejsce: 16.09.2017 - Strzelnica Unia Koszalin, ul. Szczecińska 25A. Opłata wpisowa 120,00 zł.

Sekcja Marketingu i PR Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej zaprasza wszystkich członków KIPH na integracyjną Izbową imprezę strzelecką. Podczas spotkania odbędą się zawody strzeleckie, których zwycięzca uhonorowany będzie pucharem. Będziemy strzelać z następujących rodzajów broni: Glock 17 kal. 9 mm, rewolwer Arminius kal. 0,38”, strzelba gładkolufowa.

Sympatyczną atmosferę dopełnią specjały z grilla oraz piwo sponsorowane przez Brok (oczywiście po zawodach). Zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 723-899-272.


 

LEO SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

LEO

Z olbrzymią radością informujemy, że Firma LEO Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Marka LEO powstała z myślą o ludziach ceniących jakość i wysoki poziom obsługi. W branży akcesoriów do telefonów klasy średniej i premium LEO jest dziś liderem w Polsce. W ofercie firmy można znaleźć wszystko czego nasz telefon, smartfon, tablet czy nawigacja potrzebuje począwszy od akcesoriów, po aktualizację oprogramowania czy sam serwis. Z Firmą Leo Sp. z o.o. nasze urządzenie może zyskać nowe oblicze i niesamowity image. LEO jest również tegorocznym laureatem Srebrnego Denara w Kategorii Przedsiębiorstwa Małe.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem nowej firmy Członkowskiej na stronie www, polubienia profili na fb oraz lektury wywiadu z właścicielem firmy na łamach Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl

>>>Strona www.

>>>Wywiad.

>>>LEO Galeria Emka.

>>>LeoSklep24.pl

>>>LEO Siedziba Główna.


 

PO SPOTKANIU NT. WSPARCIA KOOPERACJI PRZEDSIĘBIORSTW.

spotkanie - rynki

29 sierpnia br. przy współpracy z Firmą Konsultingową Quadrivium Anna Kalinowska odbyło się spotkanie nt. Działania 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Mieliśmy okazję gościć przedstawicieli firm, które są zainteresowane ekspansją na rynki zagraniczne. Dzięki temu konkursowi ogłoszonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego będą mogli skorzystać z dofinansowania sięgającego 150 tys zł. Dla Członków KIPH, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w spotkaniu, a również chcieliby skorzystać z dofinansowania, w dzisiejszym biuletynie informacyjnym przekazaliśmy materiały z tego spotkania osobiście opracowane przez prowadzącą spotkanie p. Annę Kalinowską.


 

WITAMY W IZBIE VERTAX SP. Z O.O.

Witamy Vertax

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w szeregi KIPH wstąpiła firma Vertax Sp. z o.o.

Spółka zajmuje się profesjonalnymi usługami doradczymi dla przedsiębiorców. W swojej ofercie Vertax Sp. z o.o. posiada usługi księgowo-kadrowe oraz kadrowe, szkolenia w zakresie podatku od towarów i usług, podatków dochodowych, kontroli podatkowej oraz przepisów proceduralnych, doradztwo radcy prawnego oraz doradcy podatkowego, a także doradztwo podmiotów udzielających pożyczek, kredytów, leasingów i ubezpieczeń. Założycielami firmy są Panowie Krzysztof Sulewski oraz Damian Żelazny, którzy doświadczenie nabywali jako pracownicy Urzędu Skarbowego.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej nowej firmy członkowskiej, korzystania z jej usług, odwiedzenia strony internetowej www.vertax.pl oraz do lektury wywiadu z właścicielami, który ukazał się na łamach Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl

>>>Strona www.

>>>Wywiad z właścicielami.


 

KONFERENCJA TECHNICZNA „AUTOMATYZACJA I BEZPIECZEŃSTWO W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH”.

Automatyzacja_Banner

Termin i miejsce: 28 września 2017 r. - Radisson Blu Hotel Szczecin, plac Rodła 10,Szczecin.

KIPH jest Patronem Honorowym.

W imieniu organizatora Axon Media Group s.c. wszystkich przedstawicieli zakładów produkcyjnych (działy produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm) jak i wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konferencji technicznej „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych”.

Dynamicznie rozwijający się przemysł oraz rosnąca konkurencja wymusza wprowadzanie coraz nowocześniejszych, bezpieczniejszych i niezawodnych rozwiązań w zakresie produkcji, przec co elementarną już częścią optymalizacji produkcji stała się automatyzacja. Odpowiednio dobrane rozwiązania oraz maszyny wpływają nie tylko na zwiększenie efektywności firmy, ale również na podniesienie bezpieczeństwa procesów oraz ludzi. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni Państwu konsultację z praktykami, a także możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych rozwiązań. To również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i wymianę doświadczeń zarówno z samymi uczestnikami, jak i zaproszonymi gośćmi.

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Strona www konferencji.


 

NOWE RYNKI, NOWE MOŻLIWOŚCI – SPOTKANIE INFORMACYJNE DZIAŁANIA 1.15 WSPARCIE KOOPERACJI PRZEDSIĘBIORSTW

Spotkanie Dzialanie 1.15

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Firmą Konsultingową Quadrivium zachęcają do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. ogłoszonego konkursu przez Urząd Marszałkowski: Działanie 1.15 Wsparcie kooperacji przedsiębiorstw. Konkurs jest ciekawy, ponieważ dopuszcza finansowanie usług doradczych związanych z poszukiwaniem partnerów zagranicznych, budowanie strategii marketingowej lub strategii wejścia na rynek nowego produktu (w tym udział w targach zagranicznych jako wystawca bądź zwiedzający, dojazdy, noclegi, materiały promocyjne). Dofinansowanie jest wysokie, bo pokrywa do 85% kosztów kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Jedna firma może otrzymać do 150.000 zł.

>>>Rejestracja.


 

MARINA MIELNO Z WIDOKIEM NA JEZIORO ZATRUDNI RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ

recepcja ogloszenie


 

14 SIEPRNIA BIURO KIPH NIECZYNNE

Informujemy, że w poniedziałek tj. 14 sierpnia biuro Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej będzie nieczynne.


 

BLINKDEALS, CZOŁOWY PROJEKT MONOLITH GROUP SP. Z O.O. ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY!

Blinkdeals – czołowy projekt naszej firmy Członkowskiej Monolith Group Sp. z o.o. oferuje solidne i trwałe meble do każdego biura znanej marki EFG oraz HAG. Proponowany asortyment jest używany lecz w bardzo dobrej jakości i wysokim standardzie wykonania.

Aktualne wyposażenie:

 • biurka elektryczne - wysoki komfort pracy w pozycji również stojącej, blat z naturalnego drewna, regulowana wysokość biurka oraz podwyższenie do monitora, solidna i stalowa konstrukcja. Dostępne rozmiary : 200x115 i 200x 180cm.
  Zobacz
  .
 • kontenerki pod biurko - szuflady zamykane na klucz, przegrody na dokumenty, mobilne nóżki, naturalna okleina.
 • krzesła obrotowe - wiele możliwości zaawansowanych ustawień, samohamujące kółka.
 • krzesła konferencyjne - wygodne, tapicerowane, różne kolory i rozmiary.
 • stoły konferencyjne - różne kształty, solidne i trwałe.
 • tablice suchościeralne, magnetyczne.
 • szafy i regały do biura.

>>>Zapoznaj się z ofertą.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo również używane maszyny i materiały przemysłowe. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów w siedzibie firmy:

Monolith Group Sp. z o.o.

Ulica: Truskawkowa 6

Kod Pocztowy: 75-668 Koszalin

Telefon: 720 820 646

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona www: www.blinkdeals.eu


 

KURS ONLINE NA TEMAT ZMÓW PRZETARGOWYCH

Zachęcamy do skorzystania ze szkolenia poświęconego prawu konkurencji w zamówieniach publicznych. Dowiedzą się Państwo, czym jest zmowa przetargowa, jakie istnieją mechanizmy zawierania tego rodzaju porozumień oraz jakie są sposoby ich wykrywania.

Platforma e-learningowa dostępna jest pod adresem www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl, przygotowana została przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia wszystkich zainteresowanych tematem zmów przetargowych, a w szczególności pracowników administracji publicznej, którzy na co dzień zajmują się zamówieniami publicznymi.

>>>Szkolenie.


 

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH - ZAREJESTRUJ SWOJĄ FIRMĘ

plakat na FBUprzejmie informujemy, że Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koszalinie jest Operatorem Usług Rozwojowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń, fundacji i spółdzielni (prowadzących działalność gospodarczą) z województwa zachodniopomorskiego, w ramach których mogą oni skorzystać.

Zachęcamy wszystkie zrzeszone w naszej Izbie firmy szkoleniowe do zarejestrowania się jako podmiot świadczący usługi rozwojowe. Dzięki rejestracji w tej bazie Państwa instytucje szkoleniowe będą miały możliwość zdobycia dużej liczby klientów, którzy będą mogli skorzystać z dofinansowania do oferowanych przez nich usług na poziomie od 50% do 80 %. Rejestracja jest bezpłatna i nieskomplikowana.

Na wszystkie pytania w tym temacie odpowiedzą doradcy rozwojowi projektu:

 • Pan Łukasz Drążkiewicz – tel. 515 416 890, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • Pani Monika Skiba – 515 416 845, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Szczegóły nt. projektu.

>>>Baza Usług Rozwojowych.


 

PUP W KOSZALINIE WPROWADZA ZMIANY ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE Z REJESTRACJĄ OŚWIADCZEŃ O ZAMIARZE POWIERZANIA WYKONYWANIA PRACY OBYWATELOM REPUBLIKI ARMENII, REPUBLIKI BIAŁORUSI, REPUBLIKI GRUZJI, REPUBLIKI MOŁDAWII, FEDERACJI ROSYJSKIEJ, UKRAINY.

Informujemy, iż od dnia 01.08.2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie wprowadza zmiany organizacyjne związane z rejestracją oświadczeń o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy.

Obsługa interesantów składających i odbierających oświadczenia o zamiarze powierzania wykonywania pracy obywatelom Republiki Armenii, Republiki Białorusi, Republiki Gruzji, Republiki Mołdawii, Federacji Rosyjskiej, Ukrainy od dnia 01.08.2017 r. odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00.

Obsługa interesantów odbywać się będzie według kolejności biletów pobranych z biletomatu znajdującego się na I piętrze Urzędu.

>>>Więcej.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence