Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Aktualności

BIULETYN INFORMACYJNY KIPH NR 21

Informujemy, że biuletyn informacyjny KIPH nr 21 już jest na skrzynkach mailowych Członków KIPH, a w nim aktualne informacje na temat Izby i organizowanych wydarzeń. Zachęcamy do zapoznania się.

Jeżeli biuletyn KIPH do Państwa nie dotarł, prosimy o informację mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


 

MIĘDZYNARODOWA GIEŁDA KOOPERACYJNA INTERNATIONAL INDUSTRIAL BRIDGE 2017

Termin i miejsce: 23.11.2017 r. – siedziba Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. Jagiellońska 20-21, Szczecin. Udział bezpłatny. Rejestracja do 12 listopada.

KIPH jest współorganizatorem tego wydarzenia.

W imieniu organizatora RCIiTT zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Industrial Bridge, która kierowana jest do firm z branż morskiej, stalowej/metalowej oraz transportu i logistyki, jak również dla ich potencjalnych klientów i poddostawców. Impreza jest pomyślana, jako wydarzenie cykliczne odbywające się co dwa lata. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2015 i nie obejmowała jeszcze transportu i logistyki.

W przekonaniu, że oferujemy wartościową imprezę kooperacyjną, zapraszam do uczestnictwa i rejestracji. Giełda, poza Polską, promowana jest szeroko w Niemczech, Czechach i Danii i w tych krajach informacja o Państwa profilu zamieszczonym na stronie będzie rozsyłana do lokalnych firm. Profile są również bardzo dobrze widoczne w Internecie.

W razie potrzeby proszę o kontakt z RCIiTT: p. Tomasz Łyżwiński, 91 449 43 91, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

>>>Rejestracja.

>>>Strona tegorocznej imprezy wraz z listą dotychczas zarejestrowanych uczestników.

>>>Poprzednia edycja.


 

KURS OPERATORA KOPARKI I KOPARKOŁADOWARKI W OKZ KOSZALIN.

Nabór uczestników trwa do 3 listopada br. Kurs rozpoczyna się 6 listopada.

W imieniu Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Koszalinie zachęcamy do skorzystania z kursów na Operatora koparki jednonaczyniowej i koparkoładowarki. Jest możliwość uzyskania dofinansowania, kursy są w rejestrze usług rozwojowych. Nabór uczestników trwa do 3 listopada br. Kurs rozpoczyna się 6 listopada. Szczegółowe informację znajdą Państwo poniżej.

>>>Kurs operator koparki.

>>>Kurs operator koparkoładowarki.


 

NASZE DOBRE Z POMORZA 2017

Głosowanie sms trwa do 13 listopada.

Nasz Dobre z Pomorza 2017

KIPH jest partnerem tego plebiscytu.

W tym roku, już po raz dziesiąty, redakcja Głosu Pomorza prowadzi konkurs „Nasze Dobre” z Pomorza. Celem konkursu jest prezentowanie i promocja produktów i usług firm na Pomorzu. Akcja „Nasze dobre” jest bez wątpienia największą medialną i promocyjną prezentacją dorobku gospodarczego naszego regionu. Kapituła konkursu, w poszczególnych kategoriach, przyzna tytuł Nasze Dobre z Pomorza 2017. Czytelnicy w drodze głosowania wybiorą jeden produkt, przyznając mu tytuł Najpopularniejszy produkt i usługa z Pomorza 2017.

>>>Lista firm biorących udział w plebiscycie.

>>>Regulamin konkursu.


 

WITAMY W IZBIE ZENALUMINIUM SP. Z O.O.

Witamy w Izbie ZenAluminium

Jest nam niezmiernie poinformować, że ZenAluminium Sp. z o.o. wstąpiła w poczet Członków Izby.

Firma zajmuje się produkcją aluminiowych elementów wyposażenia domów i budynków. Spółka oferuje okna, okiennice, drzwi i balustrady aluminiowe, panele kompozytowe, łamacze światła, żaluzje i rolety. Firma pracuje na profilach hiszpańskiej firmy Cortizo, do swoich wyrobów używa aluminium polskiego pochodzenia.

Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z oferty oraz odwiedzenia strony www.

>>>Strona www.


 

ZIELONA OKIENNICA NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy w Izbie ZenAluminium

Z radością informujemy, że Zielona Okiennica wstąpiła w szeregi przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH.

Firma specjalizuje się w produkcji okiennic aluminiowych i PVC. W swojej ofercie posiada m.in. różnego rodzaju okiennice, moskitiery, przegrody aluminiowe, drewniane fronty meblowe. Wszystkie produkty Firmy Zielona Okiennica wykonywane są ręcznie pod indywidualne zamówienia. Firma jest laureatem plebiscytu „Nasze Dobre z Pomorza 2016” w kategorii najlepszy produkt i usługa z Pomorza.

Zachęcamy do zapoznania i korzystania z oferty naszego nowego Członka, polubienia profilu na fb oraz odwiedzenia strony www.zielonaokiennica.pl

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

Dzien Fotografii Biznesowej


 

NOMINACJE DO III FORUM MADE IN KOSZALIN

Nominacje twają do 20 października.

Forum MiK

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do nominacji firm, najciekawszych koszalińskich wydarzeń oraz osób, które wg Was zasługują na wyróżnienie w tegorocznej edycji forum. Nominować można w trzech kategoriach: biznes, kultura i design, styl życia i inspiracje.

>>>Formularz nominacji.

>>>Szczegóły.


 

DARMOWE SZKOLENIE BHP Z CERTYFIKATEM DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ FIRM KIPH

Festival_Plan

Wraz z Seka S.A. Oddział w Koszalinie zapraszamy wszystkich pracodawców oraz kadrę zarządzającą pracownikami na bezpłatne szkolenie okresowe BHP skierowane do firm Członkowskich KIPH. Pracodawcy i kadra kierująca pracownikami odbywają je nie rzadziej niż raz na 5 lat więc jest to doskonała okazja, aby skorzystać z nadarzającej się okazji do odnowienia wiedzy o BHP i otrzymaniu certyfikatu ukończenia szkolenia.

Zalety uczestnictwa w szkoleniu:

 • Spotkanie z praktykiem p. Ewą Urbanek - Dyrektor Oddziału Seka w Szczecinie, posiadająca uprawnienia inspektora pracy.
 • Aktualizacja i uzupełnienie wiadomości i umiejętności z zakresu BHP.
 • Certyfikat ukończenia szkolenia.
 • Aktualna wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących prawa pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie udziału na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rejestracja jest niezbędna do wzięcia udziału w szkoleniu.

ZAPRASZAMY!


 


 

zajawka 2


 

NOC SZKOLEŃ W KOSZALINIE #5

noc szkolen 5 w Koszalinie

Termin i miejsce: 21.10.2017 r. – Koszalin.

KIPH jest Patronem tego wydarzenia.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek.

Organizatorami tego wydarzenia są Fundacja Rzecz Jasna oraz Agencja 123concept. W tegorocznej edycji Nocy Szkoleń #5 będą mogli Państwo skorzystać z następujących szkoleń:

 • Spring Data (JPA) czyli trochę wiedzy dla programisty i nie tylko. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Kitesurfing – wstęp do twojej przygody z tym sportem. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Programy inżynierskie w drukowaniu 3D – przyszłość która nas czeka. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Warsztaty dj-skie oraz Silent Disco. Start godz. 2130.
  Darmowa rejestracja.

Uwaga! Godziny rozpoczęcia szkoleń mogą ulec nieznacznej zmianie w przypadku np. konieczności zmiany sali na większą. Prosimy o sprawdzenie aktualnych informacji 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

>>>Szczegóły.

>>>Lista szkoleń.


 

3. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE.

3. czwartek social media

Termin i miejsce: 19.10.2017 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10. Wstęp wolny.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Czwartki Social Media organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

Prelegenci:

 • Cezary Bożemski, Nikodem Kruk - "Strategia Marketingowa, a Social Media".
 • Emilia Harabień - "Jak efektywnie wykorzystać monitoring internetu do budowania swojej marki w internecie".
 • Ali Al-Saiedi - "Employes Advocacy - Social Media Ambasador".

>>>Szczegóły.


 

zajawka


 

DARMOWE SPOTKANIE DLA WŁAŚCICIELI I OSÓB DECYZYJNYCH KOSZALIŃSKICH AGENCJI NIERUCHOMOŚCI „JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI…”

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli i osób decyzyjnych koszalińskich agencji nieruchomości na spotkanie "Jak zarabiać więcej na rynku nieruchomości..."

Naszym gościem specjalnym będzie Pani Iza Miks-Kożuchowska reprezentująca firmę Bonus Nieruchomości Szczecin-Warszawa-Wrocław. Podczas spotkania będą Państwo mieli możliwość wymiany doświadczeń rynkowych i zapoznania się z zasadami funkcjonowania i współpracy na rynkach nieruchomości w innych miastach.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z biurem Izby.


 

8 KONGRES INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Kongres Firm RodzinnychW imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zachęcamy do udziału w 8 Kongresie Innowacyjnej Gospodarki #KIG8.

Gościem specjalnym będzie Jeremy Rifkin - amerykański ekonomista i teoretyk społeczny, autor 20 książkowych bestsellerów poświęconych temu, w jaki sposób zmiany w technologii i nauce wpływają na gospodarkę, siłę roboczą, społeczeństwo i środowisko. KIG chce aby tegoroczny Kongres był wydarzeniem, które wpisze się w kurs na redefinicje, zainspiruje uczestników do przemyślenia zachodzących zmian.

Dlatego 8. Kongres Innowacyjnej Gospodarki odbędzie się pod hasłem INFINITE INSPIRATION i będzie poświęcony trzem kluczowym obszarom, których przemiany dotykają najmocniej.

>>>Więcej informacji.

>>>Rejestracja.


 

INSTYTUT DOBRYCH PRAKTYK BIZNESOWYCH DOŁĄCZYŁ DO GRONA PRZEDSIĘBIORCÓW ZRZESZONYCH W KIPH

Witamy IDPB

Z satysfakcją informujemy, że do grona przedsiębiorców zrzeszonych w KIPH dołączył Instytut Dobrych Praktyk Biznesowych.

Instytut Dobrych Praktyk Biznesowych to przede wszystkim usługi wspierające rozwój przedsiębiorstw świadczone przez znakomitego doradcę biznesowego p. Marcina Zarębskiego. Działalność firmy to efektywne szkolenia, profesjonalne doradztwo i usługi dla biznesu. To również nieszablonowe podejście do działań marketingowych oparte na identyfikowaniu i komunikowaniu wartości reprezentowanych przez firmy. Współpraca z Instytutem zapewni firmie rozwój oraz wyniesie ją na wyższy poziom.

Zachęcamy do korzystania z usług IDPB oraz polubienia profilu na fb.

>>>Profil firmy na fb.


 

WRZEŚNIOWE SPOTKANIE Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE JUŻ ZA NAMI

KoB - Uslugi Rozwojowe

28 wrzenia br. we Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego odbyło się pierwsze po przerwie wakacyjnej spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”. Podczas spotkania nasi goście mieli okazję dowiedzieć się o wszystkiego na temat organizacyjnych i formalnych wymogów skorzystania z dofinansowanych usług rozwojowych. Spotkanie organizowane było przy współpracy z KARR S.A. – regionalnym operatorem Bazy Usług Rozwojowych, której pracownicy chętnie udzielali informacji nt. realizowanego projektu. Więcej o projekcie.

Za część artystyczną dziękujemy Panu Lucjanowi Sowińskiemu Członkowi Rady KIPH, który dźwiękami swojego akordeonu wprawił naszych gości w znamienity nastrój.

Podczas spotkania mieliśmy również przyjemność oficjalnie powitać w naszych szeregach nowe firmy:

 • air-transfer.pl sp. z o.o. – reprezentowaną przez p. Michała Chmiela i p. Roberta Szemro.
 • Indahouse.pl – reprezentowaną przez p. Annę i Krzysztofa Rożnowskich.
 • Instytut Dobrych Praktyk Biznesowych – reprezentowany przez p. Marcina Zarębskiego.
 • Internet Multimedia f-ski.pl – reprezentowaną przez p. Mirosława Filiczkowskiego i p. Krzysztofa Meyera.
 • LEO Sp. z o.o. – reprezentowaną przez p. Arkadiusza Klimczaka.
 • Spektrum - Centrum Szkoleń i Rozwoju Kadr - reprezentowaną przez p. Przemysława Chojnowskiego.
 • VERTAX Sp. z o.o. – reprezentowaną przez p. Krzysztofa Sulewskiego i p. Damiana Żelaznego.

O zdrowy poczęstunek dla ciała i smaczny dla podniebienia zadbała firma Eat4fit. Za zdjęcia dziękujemy niezawodnemu p. Marcinowi Torbińskiemu. A tymczasem już teraz zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się pod koniec października. O szczegółach poinformujemy Państwa tradycyjnie drogą mailową oraz naszymi kanałami informacyjnymi.

Bo warto być w Izbie!

>>>Galeria.


 

AIR-TRANSFER.PL SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy air-transfer.pl

Z dumą informujemy, że firma Air-Transfer.pl Sp. z o.o. została nowym Członkiem Izby.

Firma specjalizuje się w transporcie, a konkretnie w przewozie osób. W swojej ofercie posiada dowozy na lotniska, transport międzymiastowy, business taxi, wynajem busa z kierowcą i wiele innych, indywidualnie dopasowanych ofert do potrzeb swojego klienta.

Zachęcamy do korzystania z usług air-transfer.pl, zapoznania się z ofertą firmy na stronie www oraz polubienia i śledzenia fanpage na facebook’u.

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 

WITAMY W IZBIE INTERNET MULTIMEDIA F-SKI.PL ANETTA FILICZKOWSKA

Z radością informujemy, że Internet Multimedia f-ski.pl Anetta Filiczkowska wstąpiła w poczet Członków KIPH.

Firma specjalizuje się w reklamie począwszy od domen internetowych, po tworzenie stron, ale także social media i sklepy internetowe. Firma oferuje również usługi fotograficzne takie jak m.in. zdjęcia produktowe, zdjęcia reklamowe, zdjęcia z drona czy filmy reklamowe. Dla Internet Multimedia f-ski.pl nie ma rzeczy niemożliwych do realizacji.

Zachęcamy do korzystania z oferty i usług firmy, zapoznania się ze stroną www.f-ski.pl oraz polubienia i śledzenia fanpage na facebook’u.

>>>Strona www.

>>>Profil fb.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence