Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Aktualności

CO TO SĄ PREFERENCYJNE POŻYCZKI I CO JE WYRÓŻNIA?

"W nadchodzących latach przedsiębiorcy będą największymi beneficjentami funduszy unijnych (zaraz po samorządach). W Polsce, na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości zostanie przekazane wsparcie w kwocie 20 mliardów euro." O najczęstszych formach wsparcia dla biznesu oraz pożyczce Jeremie dowiecie się Państwo czytają artykuł Bałtyckiego Portalu Informacyjnego Baltic.info.pl.

>>>Artykuł.


 

„ESKIMOS” NOWY PRODUKT FIRMY ARKA SP.J.

O najnowszym produkcie – zaworze „Eskimos” naszej firmy Członkowskiej Arka Sp. J. R Witkowski, T Pawłowski, J Gronek, A Pawłowski na łamach Bałtycki Portal Informacyjny baltic.info.pl. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

>>>Artykuł.


 

ATRAKCYJNE LOKALE W CENTRUM KOSZALINA DO SPRZEDAŻY

Informujemy, że w jest przygotowaniu przetarg na sprzedaż dwóch lokali położonych w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 155.

  • Lokal 1 (o łącznej powierzchni 65,18 m2): ma dwa wejścia: pierwsze wejście prosto z chodnika, bezpośrednio z ulicy Zwycięstwa oraz drugie – od strony parkingu zamkniętego, przeznaczonego do wyłącznego użytku mieszkańców budynku.
  • Lokal 2 (o łącznej powierzchni 25,06 m2): składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia magazynowego oraz wc.

Istnieje możliwość korzystania z prywatnego parkingu, z bramą zamykaną za pomocą pilota.

Osoby zainteresowane przetargiem i zakupem lokali proszę o kontakt z Syndykiem Grażyną Kozłowską 607 229 110.

>>>Więcej informacji + zdjęcia lokali.


 

WITAMY W IZBIE SEKA S.A. ODDZIAŁ W KOSZALINIE

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w poczet Członków KIPH dołączyła firma SEKA S.A. Oddział Koszalin. Firma to komplementarne usługi outsourcingowe, a jej główne obszary działania to:

  • BHP i ppoż - Świadczą wysoko wyspecjalizowane usługi w zakresie BHP poprzez sprawowanie stałego nadzoru nad warunkami pracy.
  • Szkolenia i uprawnienia zawodowe - Szkolenia skierowane do wszystkich pracodawców, którzy chcą mieć wykwalifikowaną kadrę oraz wszystkich tych, którzy chcą podnieść własne kompetencje.
  • Doradztwo z prawa pracy - Planowanie i rozliczanie czasu pracy, bezpieczne rozwiązywanie stosunków pracy, zwłaszcza w sytuacjach konfliktu, restrukturyzacja zatrudnienia.
  • Obsługa kadrowo-płacowa - Doświadczenie w zakresie doradztwa z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i warunków pracy z różnych branż pozwalają oferować usługę, dobrze zabezpieczającą interesy pracodawców.
  • Usługi HR - Oszczędność i bezpieczeństwo, elastyczne zarządzanie kosztami kapitału ludzkiego.
  • Projekty unijne - Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, instytucji publicznych w pozyskiwaniu środków, od przeprowadzenia audytu możliwości dofinansowania, przygotowanie projektu i wniosku z niezbędnymi analizami i raportami, aż do zarządzania i rozliczenia.

Zapraszamy do polubienia fb, odwiedzenia strony oddziału oraz do korzystania z usług.

>>> Facebook.

>>> Strona oddziału.


 

CATERING ŚWIĄTECZNY PARK CAFFE

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej dlatego Park Caffe przygotował dla Państwa wspaniałą ofertę cateringu świątecznego. Zdajemy sobie sprawę, że okres przedświąteczny jest dość gorącym okresem i nie każdy ma czas, aby przygotować odpowiednio święta. Dlatego warto powierzyć tę sprawę profesjonalistą z Park Caffe, a Państwo będą mogli odpocząć podczas świąt i nie przejmować się zawirowaniami w kuchni. My osobiście polecamy.

>>>Sprawdź ofertę Park Caffe.


 

RZĄD PLANUJE JEDNOLITY PODATEK, PRZEDSIĘBIORCY PEŁNI NIEPOKOJU.

W najnowszym numerze Tygodnika Koszalińskiego Miasto możemy znaleźć m.in. artykuł dot. "Dotacji na innowacje, czyli Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców" z projektu Fundusze Europejskie dla mnie i sąsiada oraz artykuł dotyczący planu Rządu, aby ujednolicić podatek. Zachęcamy do zakupu tygodnika!


 

ROZWÓJ NASZEGO REGIONU UZALEŻNIONY JEST OD DRÓG S6 I S11 - STANOWISKO KIPH.


Przedstawiamy oficjalne stanowisko KIPH w sprawie niepokojących sygnałów o opóźnieniu / częściowemu zaniechaniu realizacji inwestycji.

Tym samym KIPH popiera stanowisko Rady Miejskiej w Koszalinie w tej sprawie oraz przyłącza się do apelu Prezydenta Piotra Jedlińskiego o zjednoczenie sił w imię dobra sprawy, cyt.

"W tej sprawie WSZYSCY musimy mówić jednym głosem i ramię w ramię ponad podziałami walczyć z wykluczeniem komunikacyjnym Koszalina i regionu. Drogi S6 i S11 to nasz żywotny interes..."

>>>Oficjalne stanowisko.pdf


 

ZORGANIZUJ WIGILIĘ FIRMOWĄ W RESTAURACJI BIAŁA DAMA.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty wigilijnej Restauracji Biała Dama. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spędzany z rodziną, ale warto też znaleźć moment na świętowanie w gronie współpracowników. Wigilia firmowa w Białej Damie to tradycyjne polskie potrawy, profesjonalna obsługa, świąteczne dekoracje i wyjątkowa atmosfera. W eleganckich wnętrzach, w przyjemnej atmosferze można czerpać radość z chwil spędzonych ze swoimi współpracownikami.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , 666 700 254.

>>>Plakat. 

BAL ANDRZEJKOWY W RESTAURACJI BIAŁA DAMA

W imieniu Członka naszej Izby Marina Mielno Z widokiem na jezioro, serdecznie zapraszamy, na bal Andrzejkowy, który odbędzie się w Restauracji Biała Dama. Szczegóły dotyczące Balu znajdą Państwo na oficjalnym plakacie, promującym to wydarzenie.

>>>Plakat.


 

„MAŁA SZKOŁA PEŁNA SERCA” – SPOTKANIE Z ALEKSANDREM DOBĄ

Jak co tydzień zachęcamy do zakupu Miasto Tygodnik Koszaliński. W dzisiejszym wydaniu możemy przeczytać m.in. o spotkaniu z Aleksandrem Dobą w Teatrze Variete Muza, które zorganizowaliśmy wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Aleksandra Doby w Iwięcinie.

>>>Artykuł.


 

WATER HOUSE NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Water House wstąpiła w poczet Członków Izby.

Water House to specjalnie zaprojektowane domki na wodzie, które są umiejscowione w nadmorskiej miejscowości Mierzeja Dąbkowice na jeziorze Bukowo. Oryginalność i innowacyjność domków gwarantuje z jednej strony komfort i wysoki standard, z drugiej bezpośredni kontakt z dziką naturą. Z panoramicznych okien domków roztacza się widok na taflę jeziora. Bezpośrednio z tarasu domku można się kąpać. Zaledwie 60 metrów od domków znajduje się plaża Morza Bałtyckiego. Są to obiekty całoroczne.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy, zapoznaniu się ze stroną oraz polubienia fanpage Water House.

>>>Strona www.


 

POWIATOWY URZĄD PRACY POSIADA WOLNE ŚRODKI NA REFUNDACJĘ

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie informuje, że posiada jeszcze wolne środki, które mogą zostać przeznaczone na organizację: refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej Z uwagi na fakt, że środki te przeznaczone są na aktywizację osób w 2016r. i muszą zostać wydatkowane do końca bieżącego roku, zainteresowanych zapraszamy do składania wniosków. Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Instrumentów Rynku Pracy, pokój 202 (II piętro), tel. 094/345-57-26.

>>>Szczegóły.


 

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA BENEFICJENTÓW W KOSZALINIE I SZCZECINIE

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie oraz wykonawca Pomorska Grupa Doradcza zapraszają na bezpłatne szkolenia w Szczecinie i Koszalinie. Szkolenia skierowane są do beneficjantów oraz potencjalnych beneficjentów dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZP 2014-2020) oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Tematy i terminy szkoleń oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w poniższym linku.

>>>Informacje dot. szkoleń.


 

KIPH W KONWENCIE WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNYCH PK

Jest nam niezmiernie miło poinformować że przedsiębiorcy zrzeszeni w KIPH jak i samo biuro Izby biorą aktywny udział w Konwencie Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Pierwsze zajęcia ze studentami już za nami, a poprowadzili je Beata Woźniak – trener umiejętności psychologicznych w biznesie oraz Robert Bodendorf – prezes firmy Business Software i Wiceprezydent KIPH. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

>>>Materiał Radio Koszalin.

>>>Zdjęcia oraz szczegóły.


 

KIPH WZIĘŁA UDZIAŁ W PANELU PRZEDKONGRESOWYM „KULTURA, A BIZNES” POPRZEDZAJĄCYM „KOSZALIŃSKI KONGRES KULTURY”

Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją radiową z panelu dyskusyjnego na temat relacji koszalińskiego biznesu (który reprezentowali m.in. członkowie KIPH) z kulturą. Jednym z panelistów był Jarosław Loos – Wiceprezydent KIPH. Jednocześnie zachęcamy do udziału w Koszalińskim Kongresie Kultury, który odbędzie się w dniach 14-15 października.

>>>Relacja Radio Koszalin.


 

BADANIE SEKTORA MŚP W MIASTO TYGODNIK KOSZALIŃSKI.

Zachęcamy do lektury badania przeprowadzonego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który ukazał się na łamach Miasto.Tygodnik Koszaliński. Indeks Nastrojów Gospodarczych MŚP wyniósł 43,84 punktu co oznacza nieznaczny spadek w porównaniu do I półrocza o 2 punkty.

>>>Artykuł.


 

II FORUM MADE IN KOSZALIN 2016 – NOMINUJ SWOJEGO KANDYDATA

Termin i miejsce: 2.12.2016 r. – Koszalin.

W dniu 2 grudnia 2016 Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje II Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą będzie promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Jako partner wydarzenia zachęcamy do nominowania przyszłych laureatów, którzy zostaną ocenieni przez kapitułę (do 21.10.2016 r.). Swoje zgłoszenia proszę przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

>>>Formularz nominacyjny.


 

TRZECIA CZĘŚĆ PROGRAMU „DOBRE, BO KOSZALIŃSKIE” TV MAX POŚWIĘCONA DENAROWI I JEGO LAUREATOM

Prezentujemy Państwu ostatnią część z trylogii programu „Dobre, bo Koszalińskie” TV Max. A w programie m.in. firma Imperial – laureat srebrnego Denara w kategorii duże, Szpital Wojewódzki w Koszalinie – laureat złotego Denara w kategorii Duże, Meden-Inmed – laureat złotego Denara w kategorii średnie, Amp Sp. z o.o. wraz z Politechniką Koszalińską, których Kapituła wyróżniła za wzorową współpracę biznesu z nauką, Fundacja Nauka dla Środowiska oraz Troton, który zdobył nagrodę Dobroczyńca Roku 2016. Zapraszamy do oglądania!

>>>”Dobre, bo koszalińskie” Denary cz. 3.


 

DGS MULTISOLUTION CZŁONKIEM KIPH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma DGS Multisolution wstąpiła w poczet Członków KIPH. Firma to zespół profesjonalistów połączonych wspólną wizją specjalizujących się w profesjonalnych usługach w zakresie kreowania zaawansowanych rozwiązań reklamowo-internetowych. W swojej ofercie posiada m.in. produkcję stron www, usługę hostingu na swoich serwerach, kompleksową aktualizacje serwisów www, pozycjonowanie stron www, usługi związane z tworzeniem indywidualnego oprogramowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www firmy, zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z usług DGS Multisolution.

>>>Strona www.

>>>Oferta handlowa.


 

PRZEDSIĘBIORCO NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ NA REJESTRACJĘ W GIODO.

W ostatnim czasie tysiące właścicieli firm w całej Polsce otrzymuje maile, z których wynika, iż muszą dokonać rejestracji w GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) swoich stron internetowych. Informacje zawierają groźby, są nierzetelne i mają na celu bezprawne nakłonienie do skorzystania z oferty handlowej. To oszustwo. Poniżej prezentujemy artykuł wraz z ostrzeżeniem radcy prawnego odnośnie prób oszustw.

>>>Artykuł.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence