Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Aktualności

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY KIPH

Swieta 2016


 

WITAMY W IZBIE AJKAN SZKOLENIA KATARZYNA HATŁAS

Witamy Ajkan

Z przyjemnością informujemy, że w szeregi KIPH wstąpiła firma Ajkan Szkolenia Katarzyna Hatłas.

AJKAN Szkolenia zajmuje się organizowaniem oraz prowadzeniem zajęć edukacyjnych w zakresie nauczania języków obcych (angielski, włoski, rosyjski) oraz języka polskiego również dla obcokrajowców. Firma kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji mówienia, zajęcia mają więc przede wszystkich charakter konwersacyjny z rozbudową słownictwa. Pierwsze zajęcia w Ajkan prowadzone są za darmo.

Zachęcamy do korzystania z usług firmy, polubienia oraz śledzenia AJKAN Szkolenia na facebook'u.

>>>Profil facebook.


 

KOSMAZ SP. Z O.O. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Kosmaz

Z ogromną satysfakcją informujemy, że w poczet Członków Izby wstąpiła firma Kosmaz Sp. z o.o.

Firma ta jest przodującym na Pomorzu Środkowym i Wielkopolsce solidnym partnerem w branży materiałów drewnopochopodnych i akcesoriów meblowych. Posiada 4 oddziały w Koszalinie, Kołobrzegu, Słupsku i Swarzędzu. Kompleksowo zaopatruje branżę meblarską w materiały niezbędne do produkcji mebli oraz specjalizuje się w dostarczaniu materiałów drewnopochodnych na potrzeby budownictwa. Wykonuje dla swoich klientów hurtowych i detalicznych profesjonalne usługi formatowania i komputerowego rozkroju płyt, okleinowania krawędzi obrzeżami PCV i ABS, wykonuje nawierty otworów pod zawiasy, ostrzy automatycznie piły, nanosi klej na obrzeża oraz świadczy usługi transportowe i montażu podłóg. Materiały najwyższej jakości do produkcji mebli tylko w firmie Kosmaz!

Zapraszamy do korzystania z oferty firmy, zapoznania się ze stroną www oraz polubienia fanpage.

>>>Strona www.

>>>Facebook firmy.


 

PRIORYTETY WYDATKOWANIA ŚRODKÓW KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO W ROKU 2017.

kfs_baner

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie Informujemy, iż w dniu 29 listopada 2016 r. Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017 www.mpips.gov.pl/praca/fundusz-pracy/rok-2017/

Priorytetami Ministra wydatkowania środków KFS w 2017 r. są:

 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
 • wsparcie zawodowego kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie*/** lub województwie*** zawodach deficytowych;
 • wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

>>>Lista zawodów deficytowych Koszalin, Powiat Koszaliński, Woj. Zachodniopomorskie.


 

WYKŁAD INAUGURACYJNY AKADEMII KIPH ORAZ WYWIAD Z CEZARYM KAŹMIERCZAKIEM NA ŁAMACH TYGODNIKA KOSZALIŃSKIEGO MIASTO

Zachęcamy do lektury dzisiejszego wydania Miasto Tygodnik Koszaliński. W dzisiejszym numerze można znaleźć m.in. takie artykuły jak:

 • Informacje nt. Funduszy Europejskich na 2017 r. – rozmowa z Marszałkiem WZP Olgierdem Geblewiczem.
 • Artykuł dotyczący wykładu inaugurującego Akademię Biznesu KIPH, którą organizowaliśmy wspólnie z Peugeot Mojsiuk Motor.
 • Wywiad Członka naszej Izby p. Tomasza Wojciechowskiego właściciela Bałtyckiego Portalu Informacyjnego baltic.info.pl z Prezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców p. Cezarym Kaźmierczakiem.

>>>Artykuł w większej rozdzielczości.

>>>Relacja TV MAX z Akademii Biznesu KIPH.


 

INAUGURACYJNY WYKŁAD „AKADEMII BIZNESU KIPH”

8 grudnia br w Salonie Peugeot Mojsiuk Motor odbył się inauguracyjny wykład "Akademii Biznesu KIPH". Dziękujemy Panu profesorowi Piotrowi Płoszajskiemu za wspaniały, merytoryczny i inspirujący wykład oraz Partnerowi Peugeot Mojsiuk Motor za gościnę i mistrzowską oprawę wydarzenia. Po wykładzie odbyła się również prezentacja nowego innowacyjnego SUV Peugeot 3008, którą poprowadził Adam Kornacki – dziennikarz TVN Turbo. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to spotkanie gościom. Prezentujemy galerię ze spotkania i zachęcamy do obejrzenia.

>>>Galeria.


 

VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „MEDIA-KOMUNIKACJA-EDUKACJA”

plakat ostateczny

Termin i miejsce: 14.12.2016 r. o godz. 10:00 – aula Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego PR Futura i Redakcji Akademickiej działających na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej zapraszamy Państwa na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową "Media-Komunikacja-Edukacja". Tematem przewodnim tegorocznej, zimowej edycji będzie „Wpływ mediów na kształtowanie przekazu”. Odbędą się rozważania nad rolą mediów w procesie komunikowania i kształtowaniu przekazów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili:

 • dr Monika Kaczmarek-Śliwińska (Politechnika Koszalińska),
 • dr Piotr Szarszewski (Politechnika Koszalińska),
 • Marcin Napierała (TV Max),
 • sierż. Beata Gałka (Komenda Miejska Policji w Koszalinie),
 • Patrycja Pietrasz (Akademia Pomorska w Słupsku),
 • Żaneta Kornecka (Politechnika Koszalińska).

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Wydarzenie facebook.


 

KANCELARIA PODATKOWA CONSTANS BOŻENA PAWŁOWSKA NOWYM CZŁONKIEM IZBY

Z olbrzymią radością zawiadamiamy, że w Poczet Członków KIPH wstąpiła Kancelaria Podatkowa Constans Bożena Pawłowska.

Constans oferuje kompleksowe i rzetelne usługi doradztwa podatkowego, usług rachunkowych (w tym prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, a także weryfikację ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości). Dodatkowo w ofercie kancelarii znajdziemy rozliczenia kadrowo – płacowe oraz pozostałych zobowiązań publiczno – prawnych m.in. podatków i opłat lokalnych, rozliczeń PFRON, rozliczeń z Urzędem Marszałkowskim, rozliczeń dotacji, subwencji i dopłat, sporządzania raportów i analiz, sporządzania sprawozdań dla Urzędu Statystycznego.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Kancelarii oraz do korzystania z usług Biura Podatkowego.

>>>Strona Kancelarii.


 

PODARUJ BLISKIM VOUCHER DO GABINETU DERMALOGICA


 

RELACJA ZE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO Z ANR KOSZALIN

W dniu dzisiejszym w sali konferencyjnej KIPH odbyło się spotkanie przedstawicieli Agencji Nieruchomości Rolnych w Koszalinie z zainteresowanymi przedsiębiorcami. Zaprezentowano zasób nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży jakim dysponuje Agencja oraz procedury obowiązujące kupujących. Zainteresowanych przedsiębiorców, którzy nie mieli okazji przyjść na spotkanie, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem zawierającym ofertę nieruchomości inwestycyjnych. Jest on dostępny w siedzibie KIPH.

Zachęcamy również do kontaktu z przedstawicielami ANR w Koszalinie.

>>>Zdjęcia.


 

SUKCES FIRM ZRZESZONYCH W KIPH PODCZAS II FORUM MADE IN KOSZALIN

Gratulujemy!

Z olbrzymią radością informujemy, że firmy zrzeszone w KIPH odniosły niebagatelny sukces podczas II Forum Made in Koszalin.

 • ZETO Koszalin - ZWYCIĘZCA - w kategorii BIZNES - IT.
 • Water House - ZWYCIĘZCA - w kategorii BIZNES - Innowacja w biznesie.
 • PB Kuncer - FINALISTA - w kategorii BIZNES - 5 lat i więcej prowadzonej działalności gospodarczej.
 • NordGlass - FINALISTA - w kategorii BIZNES - produkty znane w kraju i na świecie.

Gratulujemy zarówno laureatom oraz finalistom i życzymy dalszych sukcesów! Szczegóły znajdą Państwo na facebook’u Made in Koszalin.


 

KORZYSTAJ Z OFERT ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYCH CZŁONKÓW KIPH

>>>Oferty Członków KIPH.


 

FUCKUP NIGHTS KOSZALIN

Termin i miejsce: 15.12.2016 r. o godz. 1900 – City Box, ul. Rynek Staromiejski 4, Koszalin.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

FuckUp Nights Koszalin prezentuje! Kolejne wydarzenie związane z ogólnoświatową siecią FUN na których rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją. FUN to także globalna i regionalna sieć networkingowa – sieć trwałych kontaktów biznesowych. Pielęgnowanie kontaktów, nawiązywane znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branży, sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej atmosferze biznesu. Ucz się razem z nami jak unikać porażek od ludzi, którzy osiągnęli sukces!

Więcej o imprezie oraz aktualna lista prelegentów na www.funkoszalin.pl


 

INSTYTUT KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DERMALOGICA NOWYM CZŁONKIEM IZBY

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica dołączył do Członków KIPH.

Instytut imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających, który korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania. Mogą Państwo również wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, a także makijaż permanentny Long Time Linder (wykonywany przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce).

Zapraszamy do polubienia Instytutu, odwiedzenia strony oraz do korzystania z usług.

>>>Strona www.

>>>Facebook.


 

PRZEDSTAWICIELE KIPH W KONWENCIE NAUK EKONOMICZNYCH POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ

Informujemy, że Członkowie KIPH aktywnie uczestniczą w Konwencie WNE Politechniki Koszalińskiej. Ponadto p. Robert Bodendorf - Wiceprezydent KIPH został po raz kolejny Przewodniczącym Konwentu, natomiast Dyrektor Zarządu KIPH p. Piotr Huzar został jego Wiceprzewodniczącym. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy. W składzie Konwentu znajdują się również przedstawiciele następujących firm: PIU Gazopol, P.W. Sakbud, Hotel Arka-Gromada, Incaso Group, Espersen, Kancelaria Constans, Business Software, Water House.

>>>Relacja + galeria.


 

ARKA SP. J. Z WYRÓŻNIENIEM W NAGRODZIE GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP

212 firm zgłoszono do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. Z tego grona, jedną z 3 firm nominowanych do głównej nagrody w kategorii "Lider MŚP" została firma Arka Sp. J. R. Witkowski, T. Pawłowski, J. Gronek, A. Pawłowski. Podczas Uroczystej Gali, która odbyła się 17 listopada w Rzeszowie podczas Kongresu 590 - gratulacje od samego Prezydenta RP odebrał jeden z właścicieli firmy oraz Wiceprezydent KIPH p. Andrzej Pawłowski.

GRATULUJEMY naszej firmie Członkowskiej i życzymy jej dalszych sukcesów!

>>>Galeria zdjęć.

>>>Transmisja z Gali.


 

RELACJA ZE SPOTKANIA Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE W SIANOWIE

KoB - Sianow

17 listopada odbyło się spotkanie o tematyce „Obwodnicy Koszalina i Sianowa – szanse i zagrożenia”. Pierwszy raz gościliśmy tym razem w Sianowie, dzięki uprzejmości Centrum Kultury w Sianowie, Burmistrza Miasta i Gminy Sianów p. Macieja Berlickiego. W tym niecodziennym i wyjątkowym miejscu udało nam się zgromadzić reprezentantów biznesu zarówno z Koszalina jak i Sianowa. Gościliśmy również p. Waldemara Miśko – Burmistrza Karlina oraz p. Grażynę Wiater – Wiceburmistrz Bobolic. Tradycyjnie przywitaliśmy nowego Członka Seka S.A. Oddział w Koszalinie reprezentowaną przez Kierownika Oddziału p. Mariusza Gościńskiego, posłuchaliśmy utalentowanej sekcji warsztatowo wokalnej Centrum Kultury w Sianowie – podopieczne p. Małgorzaty Orłowskiej. Na spotkaniu dyskusja tyczyła się na temat wpływu aktualnie powstającej obwodnicy Koszalina i Sianowa na lokalną przedsiębiorczość. Zapoznaliśmy się również z ofertą Gminy Sianów, którą przedstawił sam Burmistrz Miasta i Gminy Sianów p. Maciej Berlicki. Tymczasem prezentujemy Państwu galerię ze spotkania i zapraszamy na kolejne spotkania.

>>>Galeria zdjęć.

>>>Relacja (dzięku uprzejmości Baltic.info.pl)

>>>Wypowiedź gości na antenie Radio Plus.


 

MAPA ŻYCIA – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ W KOSZALINIE

(kliknij aby powiększyć)

Termin i miejsce: 4.12.2016 r. o godz. 900 – Park Linowy Awana, ul. Rolna, Koszalin.

Fundacja "Po Pierwsze" rozpoczyna cykl akcji, które będą wspierać osoby chore na raka. Koszalin jest jednym z 9 miast w Polsce, w których odbędą się zawody biegowe i nordic walking na dystansie 5 km oraz Marsz Malucha około 400m.

80% z opłaty startowej (z wyjątkiem Marszu Malucha - 0 zł ) zostanie przekazane na leczenie ks. Jarosława Krylika.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/989.html


 

ARKA Sp. J. NOMINOWANA DO NAGRODY GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY

Z olbrzymią radością i dumą informujemy, że nasza firma Członkowska Arka R. Witkowski, T. Pawłowski, J. Gronek, A. Pawłowski Sp.J. zgodnie z decyzją Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP została nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Lider MŚP. Decyzję o zwycięstwie firmy w danej kategorii podejmie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podczas uroczystej Gali, która odbędzie się podczas Kongresu 590, 17 listopada w Rzeszowie.

>>>Pełna lista nominowanych.


 

IMPERIAL SP. Z.O.O. SP.K. LAUREATEM KONKURSU GOSPODARCZEGO MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Miło nam poinformować, że zdobywca wyróżnienia w kategorii duże tegorocznej edycji koszalińskiego Denara - firma Imperial Sp. z o.o. Sp. K. została laureatem w kategorii Produkt Roku 2016 w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nagrodzony produkt to oprawy oświetleniowe TUBIO. Wyróżnienie na gali otrzymała również firma Audio Marketing Sp. z o.o. – laureat Złotego Denara w kategorii mikro. Do konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego powyższe firmy zgłosiła Izba jako laureatów konkursu XV edycji koszalińskiego Denara. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

>>>Więcej o laureatach.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence