Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Aktualności

WOLNE POMIESZCZENIA DO WYNAJĘCIA W KOSZALIŃSKIM INKUBATORZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Uprzejmie informujemy, że Koszaliński Inkubator Przedsiębiorczości mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 7 posiada powierzchnie do wynajęcia:

 • do wynajęcia 66 m2 powierzchni magazynowej lub produkcyjnej,
 • od 17.07.2017r hala garażowa z własnym wc o pow. 75 m2 (8,20zł/m2) – 1 149zł netto,

Pomieszczenia dostępne od 01.10.2017 r.:

 • 45 m2 x (8,20 zł/m2) -682 zł netto,
 • 108 m2 (8,70 zł/m2) - 1 733 zł netto,
 • 69 m2 (8,20 zł/m2) - 1 046 zł netto, (te trzy w/w lokale mogą stanowić jedną całość, mają dostęp do rampy)
 • 105 m2 (7,70 zł/m2) -1 551 zł netto (ten lokal można powiększyć o dodatkowe 50 m2),
 • 84 m2 (8,20 zł/m2) - 1 273 zł;

W cenie lokalów uwzględniono wszystkie pozostałe koszty tj:

 • sprzątanie,
 • koszty administracyjne,
 • podatek od nieruchomości,
 • remonty i konserwację,
 • monitoring;

Wszystkie lokale posiadają niezbędne media oraz własne liczniki H2O i energii elektrycznej. W okresie zimowym doliczyć trzeba do ceny zużycie gazu. Więcej informacji tutaj.


 

WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO ŚRODKOWOPOMORSKIE

IMTF

W dzisiejszym wydaniu tygodnika koszalińskiego Miasto pojawił się artykuł odnośnie naszych działań w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz do zakupów bądź zamówienia prenumeraty Miasto. Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy również do zapoznania się z nowym oficjalnym fanpage zwolenników utworzenia Województwa Środkowopomorskiego, jako nasz apel w mediach społecznościowych.

>>>Profil facebook Województwa Środkowopomorskiego.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PODYPLOMOWE STUDIA MENEDŻERSKIE DLA PRAKTYKÓW NA WYDZIALE NAUK EKONOMICZNYCH POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nowe dwusemestralne studia podyplomowe o specjalności „Studia Menedżerskie dla praktyków”. Jest to nowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej Zajęcia prowadzone będą nie tylko przez kadrę WNE PK, ale przede wszystkim przez aktywnych menedżerów i przedsiębiorców. Inicjatorem tych studiów jest Konwent WNE Politechniki Koszalińskiej. Rekrutacja już trwa.

>>>Szczegóły.


 

NOWY REGULAMIN FINANSOWANIA KOSZTÓW KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO PRACOWNIKÓW I PRACODAWCY ZE ŚRODKÓW KFS.

W imieniu Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie informujemy, że z dniem 05.07.2017 r. wprowadzono nowy regulamin finansowania kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

>>>Szczegóły.


 

KONKURSY DLA PRZEDSIĘBIORSTW W WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIM

Zachęcamy do zapoznania się z tym co przygotował Państwu Urząd Marszałkowski oraz inne instytucje rozdzielające unijne środki na najbliższe miesiące. Warto poświęcić czas ponieważ oferta jest bogata. Zapraszamy również do współpracy z naszą firmą Członkowską Quadrivium w celu przygotowania skutecznej aplikacji konkursowej.

>>>Opisy konkursów.

>>>Plik PDF z wykazem bieżącym konkursów dla przedsiębiorstw w woj. Zachodniopomorskim.


 

LISTA LAUREATÓW XVI EDYCJI KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”

OBJAWIENIE ROKU – Nagroda Prezydenta Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej:

KATEGORIA MIKRO

KATEGORIA MAŁE

KATEGORIA ŚREDNIE

KATEGORIA DUŻE

 • Dajar Sp. z o.o. (www.dajar.pl) – Nagroda główna, Złoty Denar.
 • Kospel S.A. (www.kospel.pl) – Wyróżnienie, Srebrny Denar.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY!


 

UROCZYSTA GALA XVI EDYCJI KONKURSU KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU.

Gratulujemy!

Najlepsze firmy regionu i najbardziej inspirujący wykład tego roku! Tak będziemy świętować tegoroczny Dzień Przedsiębiorcy. Zapraszamy na Uroczystą Galę Konkursu "Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016".

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz otrzymać zaproszenie? Skontaktuj się z biurem KIPH. Twoja firma była nominowana do nagrody? Zaproszenie już na Ciebie czeka.

Szczególnie zapraszamy firmy zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, Zrzeszeniu Kupców i Przedsiębiorców w Koszalinie, Północnej Izbie Gospodarcze, Zachodniopomorskim ZPP.


 

O KONFERENCJI NT. WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO W TYGODNIKU KOSZALIŃSKIM MIASTO

Artykul Miasto - Srodkowopomorskie

Między innymi na temat czwartkowej konferencji na temat listu do Premier Beaty Szydło w sprawie Województwa Środkowopomorskiego przeczytają Państwo w aktualnym wydaniu Miasto Tygodnik Koszaliński.

Zachęcamy do lektury i zakupu Tygodnika bądź zamówienia prenumeraty.

>>>Artykuł w lepszej jakości.


 

PISMO DO PREZES RADY MINISTRÓW DOTYCZĄCE UTWORZENIA WOJEWÓDZTWA ŚRODKOWOPOMORSKIEGO ZOSTAŁO WYSŁANE

konferencja srodkowopomorskie

8 czerwca br. w Park Caffe odbyła się konferencja środkowopomorskich organizacji otoczenia biznesu nt. skierowania pisma do Pani Premier Beaty Szydło w sprawie utworzenia Województwa Środkowopomorskiego. Pismo w tym samy dniu zostało skierowane do Pani Premier, Pana Prezydenta RP oraz do Prezesa PiS. Poniżej znajdą Państwo treść tego pisma.

>>>Treść pisma skierowanego do Pani Premier Beaty Szydło.


 

PRZEDSIĘBIORCO SEKTORA MSP, WEŹ UDZIAŁ W BADANIU – BUSOMETR ZPP!

KKP

W imieniu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu Busometr – Indeks Nastrojów Gospodarczych MSP, w którym badany jest stopień optymizmu małych i średnich przedsiębiorców oraz ich planowane działania w perspektywie najbliższego półrocza.

W dalszym ciągu brakuje jeszcze Państwa głosów, by móc przedstawić rzetelne wyniki z badania nastrojów gospodarczych przedsiębiorców. Bardzo zależy nam na Państwa opinii. Wyniki badań są publikowane w mediach i mogą mieć wpływ na działania rządu wobec przedsiębiorców.

>>>Ankieta.


 

PRZEDWAKACYJNY SPARKcamp#15

SparkCamp15

Termin i miejsce: 8.06.2017 r. – Minibrowar Kowal, ul. Grunwaldzka 1A. Wstęp wolny.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w przedwakacyjny spotkaniu SPARKcamp#15. Tym razem posłuchamy o tym jak zrobić coś z niczego czyli o poprawie jakości obrazu przy użyciu sieci neuronowych, o tym jak być dostępnym dla użytkowników lokalnych dzięki "Google Moja Firma" oraz o Django i Heroku. Przypominamy, że impreza jest darmowa i ma charakter otwarty.

>>>Rejestracja.

>>>Wydarzenie fb.


 

DEBATA "SZANSE DLA POLSKIEJ GOSPODARKI" Z UDZIAŁEM PROF. ROBERTA GWIAZDOWSKIEGO ORAZ CEZAREGO KAŹMIERCZAKA - PREZESA ZPP W KOSZALINIE.

denar

Termin i miejsce: 31.05.2017 r. w godz. 1500-1700 - Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6E. Udział w debacie jest bezpłatny.

W imieniu Zachodniopomorskiego ZPP oraz Koła Młodych Ekonomistów Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zachęcamy przedsiębiorców do aktywnego udziału w debacie pn. „Szanse dla polskiej gospodarki”.

Zaproszeni eksperci:

 • prof. Robert Gwiazdowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Cezary Kaźmierczak - Prezes Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.
 • Robert Bodendorf - Prezes Zachodniopomorski ZPP, Wiceprezydent KIPH.
 • prof. Jerzy Rembeza - Kierownik Katedry Ekonomii w Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej.

>>>Szczegóły.


 

NOWA INICJATYWA AJKAN SZKOLENIA – AJKAN FOR KIDS

Autodesk

Zapraszamy do korzystania z usług oraz oferty nowego członu naszej firmy Członkowskiej Ajkan SzkoleniaAjkan for kids. Nowa inicjatywa p. Katarzyny Hatłas to ognisko pracy pozaszkolnej, w którym otwiera na świat od małego i uczy odwagi w wyrażaniu siebie. To jedyne miejsce w Koszalinie z coachingiem dla dzieci oraz brakiem TV i dostępu do Internetu. Jesteśmy pod wrażeniem tego przedsięwzięcia i gorąco polecamy.

Zapraszamy również na pierwsze warsztaty z Ajkan for Kids pt. „Kolory Afryki”, które organizowane jest z okazji Dnia Dziecka oraz otwarcia nowego projektu p. Katarzyny. Więcej informacji poniżej.

>>>Warsztaty kolory Afryki.

>>>Ajkan for Kids.


 

4 SPOTKANIE SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH ZA NAMI

SRL 4 spotkanie

Kolejne spotkanie Szkoły Rozwoju Liderów KIPH już za nami. Tym razem rozmawialiśmy o sprawnym i konstruktywnym wychodzeniu z sytuacji konfliktowych. Za świetnie poprowadzone szkolenie dziękujemy p. Małgorzacie Olszewskiej z firmy VIA Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji oraz p. Beacie Woźniak. Za wielką gościnę i przyjazny klimat dziękujemy natomiast Teatrowi Variete Muza oraz Eat4fit - Catering dietetyczny Koszalin. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu.


 

INVEST NIERUCHOMOŚCI S.C. NOWYM CZŁONKIEM KIPH

Witamy Incaso

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do Członków KIPH dołączyła Agencja Invest Nieruchomości S.C.

Podstawowym profilem działalności firmy jest pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie mieszkań, apartamentów, domów, działek, lokali użytkowych, obiektów komercyjnych, gospodarstw rolnych. W każdym momencie transakcji agencja służy swojemu klientowi profesjonalną informacją na temat przebiegu transakcji i kwestii z nią związanych. W Invest Nieruchomości znajdą u nas Państwo szeroki wybór mieszkań, apartamentów oraz domów, działek i lokali użytkowych. Firma oferuje także bogatą ofertę obiektów komercyjnych i gospodarstw rolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z zasobem nieruchomości Agencji Invest, odwiedzenia strony www, polubienia fanpage na facebook’u oraz korzystania z ofert i usług.

>>>Strona www.

>>>Fanpage na fb.


 

XVI EDYCJA KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”

Lista firm Denar 2017

Za nami pierwszy etap konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”.

W obecnej, XVI już edycji Konkursu, to Członkowie KIPH dokonywali zgłoszeń innych firm, które w ich ocenie zasłużyły na wyróżnienie. Typując potencjalnych laureatów opierali się o swoje pozytywne doświadczenia oraz obserwacje koszalińskiego środowiska gospodarczego.

Spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu, do dalszego etapu konkursu zakwalifikowano 38 firm, tym samym firmy te zostały nominowane do nagrody „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”. Spośród nich Kapituła składająca się z przedsiębiorców zasiadających w Radzie KIPH wyłoni laureatów w 4 kategoriach (mikro, małe, średnie, duże).

Firmy nominowane do nagrody „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku 2016”:

Firmy nominowane, które zawnioskowały o wykluczenie z udziału w dalszych etapach konkursu:

 • EkoWodrol Sp. z o.o., www.ekowodrol.pl (przyczyna rezygnacji - przedstawiciel firmy zasiada w Kapitule konkursu)
 • Arka Sp. z o.o. Sp. k., www.arka-instalacje.pl (przyczyna rezygnacji - przedstawiciel firmy zasiada w Kapitule konkursu)

Konkurs skierowany jest do WSZYSTKICH FIRM z Koszalina i regionu. Według regulaminu do konkursu zgłaszane mogą być firmy nie zrzeszone w Koszalińskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.

Nominowanym firmom życzymy POWODZENIA !!!


 

TRWA XVI EDYCJA KONKURSU „KOSZALIŃSKI DENAR NAGRODA GOSPODARCZA ROKU”


 

NADZWYCZAJNE WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KIPH

Informujemy że zgodnie z uchwałą nr.1 z dnia 11.05.2017 Rady Koszalińskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zwołuje się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KIPH.

Termin: 29 maja 2017
Godzina: 12.00 pierwszy termin, 12.30 drugi termin w przypadku braku kworum w terminie pierwszym
Miejsce:

siedziba KIPH. Plac Wolności 2-3 Koszalin


 

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA PRACODAWCÓW

Termin i miejsce: 23.05.2017 r. w godz. 1000-1300 – Urząd Miejski w Koszalinie, sala 300. Spotkanie bezpłatne, wymagana rejestracja do 19 maja.

W imieniu organizatorów Urzędu Miejskiego w Koszalinie, Deloitte, LSJ HR Group zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracodawców na kolejne spotkanie informacyjne. Podczas spotkania Eksperci Deloitte oraz LSJ HR Group omówią zagadnienia dotyczące zmian prawa pracy w 2017 r. oraz fluktuacji i retencji pracowników skierowane w szczególności do działów personalnych. Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji oraz wymiany doświadczeń w omawianym obszarze.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w terminie do 19 maja 2017 r. na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 94 348 88 77.

>>>Program spotkania.


 

KURS OPERATOR HYDRAULICZNEGO DŹWIGU SAMOCHODOWEGO HDS

Termin i miejsce: 22.05.2017 r. – Unia Sp. z o.o., ul. Lechicka 23, Koszalin. Koszt: 700zł + 152 zł egzamin.

Uprzejmie informujemy, że Centrum Doskonalenia Zawodowego Unia Sp. z o.o. organizuje Kurs na Operatora hydraulicznego dźwigu samochodowego HDS. Kurs jest realizowany zgodnie z programem szkolenia uzgodnionym z organami dozoru technicznego w rozumieniu art. 37.14 Ustawy o Dozorze Technicznym z dnia 21 grudnia 2000 roku (Dz.U. Nr 122 poz. 1321 ze zm.) Prowadzą go specjaliści posiadający doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Ramowy program kursu:

 1. Ogólne wiadomości o dozorze technicznym
 2. Ogólne wiadomości o urządzeniach transportu bliskiego.
 3. Maszynoznawstwo specjalistyczne.
 4. Eksploatacja.
 5. BHP.
 6. Zajęcia praktyczne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z CDZ Unia: tel. 94 342 40 35 w. 329, kom. 665 370 250.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 15
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence