Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Patronaty KIPH

II FORUM MADE IN KOSZALIN JUŻ W PIĄTEK

Termin i miejsce: 2.12.2016 r. start godz. 1000 - City Box Koszalin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

II Forum Made in Koszalin odbędzie się 2 grudnia, a jego ideą będzie promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami Made in Koszalin 2016. Organizatorem forum jest Centrum Biznesu Fundacji CIP. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada.

>>>Szczegóły dot. wydarzenia.


 

PYCODE CARROTS KOSZALIN #2 – BEZPŁATNE WARSZTATY PROGRAMOWANIA

Termin i miejsce: od 30 września do 2 października – Budynek H Politechniki Koszalińskiej. Wymagana rejestracja do 16 września.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach programowania, szczególnie gdy jest to Code Carrots. Program zajęć przeznaczony jest przede wszystkim dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w programowaniu, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się nowego języka programowania. Miło nam również poinformować, że Izba została partnerem tego wydarzenia.

>>>Szczegóły.

>>>Wydarzenie fb.


 

ŚNIADANIE BIZNESOWE „AKTUALNIE ZMIANY W PRAWIE PRACY I PRAWIE PODATKOWYM” W KARLINIE I TYCHOWIE

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte oraz Miasta Karlino i Gminy Tychowo zapraszamy przedsiębiorców do udziału w śniadaniach biznesowych, w trakcie których omówione zostaną zmiany w prawie pracy i prawie podatkowym.

Terminy:

>>>Szczegóły (dzięki uprzejmości Baltic.info.pl).


 

II EDYCJA KONKURSU „FIRMA NA START”

Termin zgłaszania udziału w Konkursie - od 28 kwietnia do 20 czerwca 2016 r.

Informujemy, że rozpoczęła się II edycja konkursu dla przyszłych przedsiębiorców „Firma na Start”. Intencją tego przedsięwzięcia jest przede wszystkim upowszechnienie wiedzy o przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz wybór najciekawszego pomysłu biznesowego i zapewnienie odpowiednich instrumentów do przekształcenia go w realnie działającą firmę.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa jest partnerem tego konkursu, a przedstawiciel przedsiębiorców zrzeszonych w Izbie zasiada w kapitule konkursowej.

>>>Szczegółowe informacje.


 

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES FIRM RODZINNYCH

Kongres Firm Rodzinnych

Termin i miejsce: 18-19.04.2016 r. – Hotel IBB Andersia, Poznań.

KIPH była partnerem tego wydarzenia.

W imieniu organizatora Instytutu Biznesu Rodzinnego zapraszamy do udziału w III Międzynarodowym Kongresie Firm Rodzinnych „Między tradycją, a innowacją”. Podczas Kongresu uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać innowacji, przekonają się, że warto zaufać sukcesorowi i wdrażać jego nowatorskie pomysły oraz poznają rozwiązania profesjonalizujące rodzinny biznes i rodzinę biznesową! Okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń będzie podczas wystąpień, paneli dyskusyjnych oraz rozmów kuluarowych, a także podczas wieczornego bankietu. W czasie bankietu po raz drugi zostanie przyznana nagroda Firma Rodzinna Roku.

>>>Więcej.

>>>Strona www Kongresu.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence