Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Patronaty KIPH

NASZE DOBRE Z POMORZA 2016

Głosowanie sms trwa do 4 listopada.

KIPH jest partnerem tego plebiscytu.

W tym roku, już po raz dziewiąty, redakcja Głosu Pomorza prowadzi konkurs „Nasze Dobre” z Pomorza. Celem konkursu jest prezentowanie i promocja produktów i usług firm na Pomorzu. Akcja „Nasze dobre” jest bez wątpienia największą medialną i promocyjną prezentacją dorobku gospodarczego naszego regionu. Kapituła konkursu, w poszczególnych kategoriach, przyzna tytuł Nasze Dobre z Pomorza 2016. Czytelnicy w drodze głosowania wybiorą jeden produkt, przyznając mu tytuł Najpopularniejszy produkt i usługa z Pomorza 2016.

>>>Lista firm biorących udział w konkursie.

>>>Regulamin konkursu.


 

V EDYCJA ZACHODNIOPOMORSKIEGO DNIA INSTRUMENTÓW INŻYNIERII FINANSOWEJ

Termin i miejsce: 26.10.2016 r. – Hotel Radisson, Plac Rodła 10, Szczecin.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zachęcamy do udziału w konferencji "Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej". Jak, gdzie i kiedy rozpocząć przygodę zwaną biznesem? Jak rozwinąć skrzydła i skorzystać z możliwości, jakie daje Inicjatywa JEREMIE i Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego? O czym pamiętać? Czego się wystrzegać? Na te i inne pytania, w corocznym cyklu Zachodniopomorskich Dni Instrumentów Inżynierii Finansowej staramy się odpowiedzieć naszym przedsiębiorcom i tym, dla których własny biznes jest dopiero w sferze marzeń.

>>>Szczegóły dotyczące konferencji.


 

SPOTKANIE AUTORSKIE Z ALEKSANDREM DOBĄ

Termin i miejsce: 18.10.2016 r. o godz. 1800 – Teatr Variete Muza.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu organizatora spotkania Szkole Podstawowej im. Aleksanda Doby w Iwięcinie zapraszamy na wspaniałe spotkanie z niezwykłym człowiekiem, zdobywcą prestiżowego tytułu „Podróżnik Roku 2015” oraz uhonorowanym uhonorowany Super Kolosem (najbardziej prestiżowym wyróżnieniem podróżniczym w Polsce) Panem Aleksandrem Dobą. W programie:

  • Wieczór z Podróżnikiem czyli spotkanie z Aleksandrem Dobą,
  • Program artystyczny uczniów z ZPO w Iwięcinie - bajka o Olku,
  • Projekcja fragmentów filmu „Ballada o Olku” - udział producentów,
  • Wywiad z Aleksandrem Dobą,
  • Luźne rozmowy z gościem;

>>>Szczegóły.


 

NOC PORAŻEK – FUCKUP NIGHTS

Termin i miejsce: 22.10.2016 r. o godz. 18:00 - City Box, Koszalin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW. Spotkanie organizowane jest przez Fundację Rzecz Jasna działającą w sferze edukacji młodzieży i realizującej swe zadania poprzez nowoczesne formy kształcenia postaw m.in. przedsiębiorczych. Październikowa edycja FUN Koszalin będzie organizowana przy okazji Nocy Szkoleń imprezy organizowanej w 27 miastach w całym kraju #nocszkolen i dzięki staraniom Fundacji także w Koszalinie. Noc szkoleń ma promować ideę kształcenia przez całe życie i przedstawiania najlepszych produktów i instytucji szkoleniowych w danym regionie.

>>>O wydarzeniu.


 

VI EUROPEJSKI KONGRES MŚP – „TRZY DNI DLA INNOWACJI”

Termin i miejsce: 10-12.10.2016 r. - Katowice. Udział bezpłatny, konieczna rejestracja.

KIPH jest organizacją wspierającą kongres.

Zachęcamy przedstawicieli MŚP, reprezentantów samorządów terytorialnych i gospodarczych, urzędów państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych do udziału w VI Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.. Kongres to trzydniowy cykl prestiżowych spotkań administracji, nauki i biznesu, skierowanych do wszystkich zainteresowanych tematyką MŚP.

>>>O kongresie.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence