Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Patronaty KIPH

NOC PORAŻEK – FUCKUP NIGHTS

 

 

Termin i miejsce: 22.10.2016 r. o godz. 18:00 - City Box, Koszalin.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW. Spotkanie organizowane jest przez Fundację Rzecz Jasna działającą w sferze edukacji młodzieży i realizującej swe zadania poprzez nowoczesne formy kształcenia postaw m.in. przedsiębiorczych. Październikowa edycja FUN Koszalin będzie organizowana przy okazji Nocy Szkoleń imprezy organizowanej w 27 miastach w całym kraju #nocszkolen i dzięki staraniom Fundacji także w Koszalinie. Noc szkoleń ma promować ideę kształcenia przez całe życie i przedstawiania najlepszych produktów i instytucji szkoleniowych w danym regionie.

 

>>>O wydarzeniu.

 


 

VI EUROPEJSKI KONGRES MŚP – „TRZY DNI DLA INNOWACJI”

 

 

Termin i miejsce: 10-12.10.2016 r. - Katowice. Udział bezpłatny, konieczna rejestracja.

 

KIPH jest organizacją wspierającą kongres.

Zachęcamy przedstawicieli MŚP, reprezentantów samorządów terytorialnych i gospodarczych, urzędów państwowych, instytucji otoczenia biznesu oraz naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych do udziału w VI Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.. Kongres to trzydniowy cykl prestiżowych spotkań administracji, nauki i biznesu, skierowanych do wszystkich zainteresowanych tematyką MŚP.

 

>>>O kongresie.

 


 

II FORUM MADE IN KOSZALIN JUŻ W PIĄTEK

 

 

Termin i miejsce: 2.12.2016 r. start godz. 1000 - City Box Koszalin.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

II Forum Made in Koszalin odbędzie się 2 grudnia, a jego ideą będzie promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami Made in Koszalin 2016. Organizatorem forum jest Centrum Biznesu Fundacji CIP. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 listopada.

 

>>>Szczegóły dot. wydarzenia.

 


 

PYCODE CARROTS KOSZALIN #2 – BEZPŁATNE WARSZTATY PROGRAMOWANIA

 

 

Termin i miejsce: od 30 września do 2 października – Budynek H Politechniki Koszalińskiej. Wymagana rejestracja do 16 września.

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach programowania, szczególnie gdy jest to Code Carrots. Program zajęć przeznaczony jest przede wszystkim dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w programowaniu, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się nowego języka programowania. Miło nam również poinformować, że Izba została partnerem tego wydarzenia.

 

>>>Szczegóły.

>>>Wydarzenie fb.

 


 

ŚNIADANIE BIZNESOWE „AKTUALNIE ZMIANY W PRAWIE PRACY I PRAWIE PODATKOWYM” W KARLINIE I TYCHOWIE

 

 

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte oraz Miasta Karlino i Gminy Tychowo zapraszamy przedsiębiorców do udziału w śniadaniach biznesowych, w trakcie których omówione zostaną zmiany w prawie pracy i prawie podatkowym.

 

Terminy:

 

>>>Szczegóły (dzięki uprzejmości Baltic.info.pl).

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence