Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Patronaty KIPH

15 ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBAL LOGIC JOB FAIR 2017

Termin i miejsce: 16.03.2017 r. w godz. 1100-1700 – Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa objęła partonatem to wydarzenie.

W imieniu Biura Karier PK zapraszamy do udziału w 15. Środkowopomorskich Targach Pracy GlobalLogic Job Fair 2017. Poprzednia edycja targów zgromadziła ponad 70 firm i instytucji rynku pracy oraz 3000 osób poszukujących zatrudnienia.

Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr 94 347 89 28 oraz mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

>>>Więcej informacji o targach.


 

TARGI EDUKACYJNE EDU DAY 2016

Termin i miejsce: 17.11.2016 r. w godz. 1000-1400 – II LO im. Broniewskiego w Koszalinie.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

Targi Edukacyjne EDU DAY 2016 to dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych najlepsza okazja by: spotkać kilkanaście prestiżowych Uczelni Wyższych z całej Polski w jednym miejscu, zapoznać się z ich rozbudowaną ofertą edukacyjną, poznać zasady rekrutacji na wymarzone studia, sprawdzić dodatkową ofertę szkół wspomagającą studiowanie (stypendia, baza socjalno-bytowa itd.).

W jednym miejscu będzie można skonfrontować swoje wyobrażenie o danej uczelni, porozmawiać z wykładowcami, studentami, przedstawicielami samorządów studenckich czy pracownikami odpowiedzialnymi za pomoc materialną.

>>>Szczegóły.


 

KONFERENCJA „NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I NOWE RYNKI SZANSĄ NA ROZWÓJ TWOJEGO BIZNESU” W RAMACH AKADEMII PRZEDSIĘBIORCY

Termin i miejsce: 22.11.2016 r. o godz. 930 – Hotel Trawa, ul. Szczecińska – Stare Bielice 7A, Koszalin. Warsztaty są bezpłatne.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu Banku Zachodniego WBK oraz Funduszu Poręczeń Kredytowych Polfund zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać szanse biznesowe i zwiększyć swoją konkurencyjność dzięki możliwościom jakie dają Internet i nowoczesne technologie, jak bez barier podbić rynki międzynarodowe i jak wyniki referendum w Wielkiej Brytanii mogą wpłynąć na działalność polskich firm.

>>>Oficjalne zaproszenie.

>>>Strona www Akademii Przedsiębiorcy.


 

KONFERENCJA TEDX W KOSZALINIE

Termin i miejsce: 26.11.2016 r. – Bałtycki Teatr Dramatyczny, Koszalin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

TED jest corocznym wydarzeniem, które gromadzi w jednym miejscu największych myślicieli i liderów tego świata, w celu dzielenia się ideami, niemal z każdej dziedziny naszego życia:

  • Technologia,
  • Rozrywka,
  • Design,
  • Nauka,
  • Ludzkość,
  • Biznes,
  • Psychologia,
  • Rozwój.

Wykłady z konferencji, nazywane TED Talks, dostępne są później online za darmo na platformie TED.com. Schemat jest prosty. Każdy prelegent dostaje 18 minut na opowiedzenie inspirującej historii.

>>>Strona wydarzenia.

>>>Facebook TEDx Koszalin.

>>>Przykładowe TED Talks.


 

II EDYCJA FUCKUP NIGHTS W KOSZALINIE

Termin i miejsce: 15.12.2016 r. start godz. 1900 – City Box, Koszalin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

Kolejne wydarzenie związane z ogólnoświatową siecią FUN na których rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją. FUN to także sieć networkingowa – sieć trwałych kontaktów biznesowych. Pielęgnowanie kontaktów, nawiązywane znajomości z jak najszerszymi kręgami przedsiębiorców z różnych branży, sprzyja efektywnej wymianie informacji oraz życzliwej atmosferze biznesu. Ucz się razem z nami jak unikać porażek od ludzi, którzy osiągnęli sukces. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Rzecz Jasna.

>>>II edycja FuckUp Nigts.

>>>Relacja z I edycji FuckUp Nights.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence