Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Patronaty KIPH

#4 FUN Koszalin 2017.

FuckUp vol 4

Termin i miejsce: 25.04.2017 r. w godz. 1830 - 2200 - Teatr Variete Muza.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

FuckUp Nights Koszalin prezentuje! Kolejna edycja wydarzenia związanego z ogólnoświatową siecią FUN. FuckUp Nights to prestiżowe wydarzenie, które budzi wielkie zainteresowanie zarówno mieszkańców Koszalina jak i przedsiębiorców. Na spotkaniu rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją.

>>>Szczegóły.


 

1. Czwartek Social Media w Koszalinie.

1 czwartek social media

Termin i miejsce: 30.03.2017 r. w godzi. 19:00 - 22:00 - JAZZBURGERCAFFE, ul Piłsudskiego 10, Koszalin. Spotkanie jest bezpłatne.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Kto przychodzi na spotkania? Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media.

>>>Zapisy.


 

4 EDYCJA NOCY SZKOLEŃ W KOSZALINIE

noc szkolen 23 marca

Termin i miejsce: 25.03.2017 r. od godz. 1800. Miejsca odbywania się szkoleń: Politechnika Koszalińska, Centrum Biznesu, Spektrum szkolenia doradztwo coaching.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rzecz Jasna.

>>>Szczegóły.


 

ŚNIADANIE PODATKOWE - „CENY TRANSFEROWE – ZMIANY PRZEPISÓW I KONTROLE CEN TRANSFEROWYCH”

Sniadanie podatkowe

Termin i miejsce: 14.03.2017 r. w godz. 1000-1400 - Urząd Miejski w Koszalinie, Rynek Staromiejski 6-7, Sala 300 (3 piętro). Udział bezpłatny, wymagana rejestracja.

KIPH jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Koszalin i Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają przedsiębiorców na śniadanie podatkowe. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią temat Zmiany przepisów w zakresie zmian cen transferowych i ich kontroli. Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby.

>>>Harmonogram.

>>>Rejestracja.


 

FUN KOSZALIN CZYLI NOC PORAŻEK #3

FuckUp 3

Termin i miejsce: 9.02.2017 r. w godz. 1900-2200 – Teatr Variete Muza, ul Morska 9. Wstęp wolny, wymagana rejestracja.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W imieniu organizatorów Fundacji Rzecz Jasna, Agencji 123Concept oraz od tej edycji również Centrum Biznesu zapraszamy do udziału w trzeciej edycji nocy porażek. FuckUp Nights to prestiżowe wydarzenie, które budzi wielkie zainteresowanie zarówno mieszkańców Koszalina jak i przedsiębiorców. Na spotkaniu rozmawiamy o porażkach (czyli sukcesie od innej strony) i różnych innych rzeczach związanych z biznesem, karierą zawodową czy edukacją. Uwaga pierwsze 75 osób z wydrukowanym biletem otrzyma napój startowy (złoty lub w innym kolorze) gratis.

>>>Strona www.

>>>Zapisy.

>>>Wydarzenie fb.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence