Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Patronaty KIPH

KONFERENCJA TECHNICZNA „AUTOMATYZACJA I BEZPIECZEŃSTWO W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH”.

Automatyzacja_Banner

Termin i miejsce: 28 września 2017 r. - Radisson Blu Hotel Szczecin, plac Rodła 10,Szczecin.

KIPH jest Patronem Honorowym.

W imieniu organizatora Axon Media Group s.c. wszystkich przedstawicieli zakładów produkcyjnych (działy produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm) jak i wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w konferencji technicznej „Automatyzacja i bezpieczeństwo w zakładach produkcyjnych”.

Dynamicznie rozwijający się przemysł oraz rosnąca konkurencja wymusza wprowadzanie coraz nowocześniejszych, bezpieczniejszych i niezawodnych rozwiązań w zakresie produkcji, przec co elementarną już częścią optymalizacji produkcji stała się automatyzacja. Odpowiednio dobrane rozwiązania oraz maszyny wpływają nie tylko na zwiększenie efektywności firmy, ale również na podniesienie bezpieczeństwa procesów oraz ludzi. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewni Państwu konsultację z praktykami, a także możliwość zapoznania się i przetestowania najnowszych rozwiązań. To również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i wymianę doświadczeń zarówno z samymi uczestnikami, jak i zaproszonymi gośćmi.

>>>Harmonogram konferencji.

>>>Strona www konferencji.


 

VI EDYCJA CHINA HOMELIFE SHOW I CHINA MACHINEX.

China-Homelife2017

Termin i miejsce: 6-8.06.2017 r. - PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

VI edycja Targów China Homelife Show i China Machinex to największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi najlepszych producentów z Chin. Podczas tegorocznej edycji możemy spodziewać się rekordowej liczby 1200 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą aż 60 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej.

Podczas drugiego dnia targów odbędzie się Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej.

>>>Targi China Homelife Show.

>>>Kongres Gospodarczy.


 

2. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE.

China-Homelife2017

Termin i miejsce: 25.05.2017 r. w godz. 1900-2200 - JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10, Koszalin. Wstęp wolny.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniu, będzie to również okazja do networkingu. Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media? Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Przyjdźcie Państwo na spotkanie i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi

>>>Szczegóły.


 

KONFERENCJA #HRSZCZECIN 2017

Kongres Firm Rodzinnych

Termin i miejsce: 31.05.2017 r. w godz. 830-1700 – Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14, Szczecin.

KIPH jest partnerem tego wydarzenia.

W imieniu LSJ HR Group zapraszamy do udziału w wyjątkowej konferencji #HRSzczecin 2017, której tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.

Najlepsi eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu: motywowania pracowników, employer brandingu, przywództwa, netoworkingu, a także strategii wprowadzania zmian w swoim życiu, firmie i biznesie. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego HR-u, zwłaszcza przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, pracowników działów HR, kadry managerskiej, doradców personalnych i szkoleniowców.

Dlaczego warto wziąć udział? Na Pomorzu Zachodnim rośnie zapotrzebowanie na pracowników. Coraz istotniejsze staje się zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania. Odpowiedź na pytanie, jak to zrobić skutecznie, poznają uczestnicy #HRSzczecin 2017!

>>>Prelegenci oraz program konferencji.

>>>Wydarzenie fb.

>>>Strona www organizatora.


 

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "PR- Sztuka skutecznej komunikacji".

PR

Termin i miejsce: 17.05.2017 r. - kampus Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e, Koszalin.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Tematem przewodnim tegorocznej, letniej edycji – Moc komunikowania, czyli jak ważny jest wizerunek w branży – będą rozważania nad rolą mediów i komunikowania się w procesie kształtowania wizerunku zarówno swojego, jak i przedsiębiorstwa oraz innych organizacji. Organizatorzy Studenckie Koło Naukowe Public Relations Futura i Redakcja Akademicka działająca na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej - poza prelekcjami, przewidują również panel dyskusyjny.

Wyjątkowości wydarzeniu dodaje fakt, że oba koła świętują swoje 10-lecie.

>>>Szczegóły.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence