Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 
Patronaty KIPH

FUCKUP NIGHTS KOSZALIN // VOL.6

 


W imieniu organizatorów Agencji 123concept, Fundacji Rzecz Jasna oraz Centrum Biznesu zapraszamy wszystkich do udziału w 6 edycji nocy porażek czyli FuckUp Nights. Prelegentami tej edycji będą:

 

  • Krzysztof Modliński – założyciel firmy Defa S.A.
  • Urszula Kurtiak i Edward Ley – właściciele Wydawnictwa Artystycznego Kurtiak & Ley
  • Daniel Król – Prezes Zarządu Audio Marketing Sp. z o.o.

>>>Pobierz wejściówkę.

>>>Wydarzenie.

>>>Więcej informacji.

 


 

4. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE

Â

4. czwartek social media

Â

Termin i miejsce: 8.02.2018 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10, Koszalin.

Â

Czwartki organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

Â

>>>Rejestracja.

>>>Więcej informacji.

Â


 

16. ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBALLOGIC JOB FAIR.

Â

16. Targi pracy

Â

Termin i miejsce: 22.03.2018 r. – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

Â

W imieniu Biura Karier Politechniki Koszalińskiej zachęcamy Państwa do udziału w 16 Środkowopomorskich Targach Pracy. Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów.

Â

>>>Zgłoszenie udziału.

>>>Więcej informacji.

Â


 

TEDXKOSZALIN 2017.

TEDxKoszalin2

Termin i miejsce: 25.11.2017 r. - Filharmonia Koszalińska.

TEDx to cykl niezależnie organizowanych wydarzeń, gromadzących lokalne społeczności, ludzi, którym bliskie są ideały TED. Te trzy litery to skrót od Technology, Entertainment, Design czyli technologia, rozrywka i design. Początkowo, ze względu na bliskość Doliny Krzemowej konferencje skupione były na technologii. Teraz dotyczą też nauki, kultury i każdej w zasadzie dziedziny życia człowieka.W tym roku, 25 listopada na scenie Filharmonii Koszalińskiej wykłady TED Talks wraz z wystąpieniami na żywo naszych prelegentów sprawią, że Koszalin na jeden dzień wypełni się twórczą i inspirującą dyskusją.

>>>Szczegóły.


 

SUKCES W BIZNESIE? UMIEJĘTNOŚĆ KOMUNIKOWANIA SIĘ TO PODSTAWA.

Termin i miejsce: 28.11.2017 r. w godz. 900-1300 - Hotel Ikar Plaza, ul. Wschodznia 35, Kołobrzeg. Spotkanie bezpłatne, wymagana rejestracja.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Spotkanie będzie poświęcone sztuce komunikowania się. Gościem specjalnym będzie Robert Krool, ceniony mentor i doradca biznesowy. Podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem związanym z zarządzaniem własną firmą. Podpowie jak skutecznie komunikować się ze wspólnikami, pracownikami czy rodziną, aby realizować założone cele biznesowe i zapewnić firmie stały rozwój. Wskaże również, jak wykorzystać potencjał młodego pokolenia. Podzieli się sposobami na budowanie stabilnej firmy oraz radzenia sobie z wyzwaniami.

>>>Szczegóły.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence