Menu

Logowanie dla czonkw KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
Patronaty KIPH

4. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE

 

4. czwartek social media

 

Termin i miejsce: 8.02.2018 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10, Koszalin.

 

Czwartki organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

 

>>>Rejestracja.

>>>Więcej informacji.

 


 

16. ŚRODKOWOPOMORSKIE TARGI PRACY GLOBALLOGIC JOB FAIR.

 

16. Targi pracy

 

Termin i miejsce: 22.03.2018 r. – Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

 

W imieniu Biura Karier Politechniki Koszalińskiej zachęcamy Państwa do udziału w 16 Środkowopomorskich Targach Pracy. Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Do udziału w targach zachęcamy firmy poszukujące pracowników zarówno najniższego szczebla (pracowników fizycznych, produkcyjnych) jak i specjalistów czy menadżerów.

 

>>>Zgłoszenie udziału.

>>>Więcej informacji.

 


 

TEDXKOSZALIN 2017.

TEDxKoszalin2

Termin i miejsce: 25.11.2017 r. - Filharmonia Koszaliska.

TEDx to cykl niezalenie organizowanych wydarze, gromadzcych lokalne spoecznoci, ludzi, ktrym bliskie s ideay TED. Te trzy litery to skrt od Technology, Entertainment, Design czyli technologia, rozrywka i design. Pocztkowo, ze wzgldu na blisko Doliny Krzemowej konferencje skupione byy na technologii. Teraz dotycz te nauki, kultury i kadej w zasadzie dziedziny ycia czowieka.W tym roku, 25 listopada na scenie Filharmonii Koszaliskiej wykady TED Talks wraz z wystpieniami na ywo naszych prelegentw sprawi, e Koszalin na jeden dzie wypeni si twrcz i inspirujc dyskusj.

>>>Szczegy.


 

SUKCES W BIZNESIE? UMIEJTNO KOMUNIKOWANIA SI TO PODSTAWA.

Termin i miejsce: 28.11.2017 r. w godz. 900-1300 - Hotel Ikar Plaza, ul. Wschodznia 35, Koobrzeg. Spotkanie bezpatne, wymagana rejestracja.

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Spotkanie bdzie powicone sztuce komunikowania si. Gociem specjalnym bdzie Robert Krool, ceniony mentor i doradca biznesowy. Podzieli si z uczestnikami swoim dowiadczeniem zwizanym z zarzdzaniem wasn firm. Podpowie jak skutecznie komunikowa si ze wsplnikami, pracownikami czy rodzin, aby realizowa zaoone cele biznesowe i zapewni firmie stay rozwj. Wskae rwnie, jak wykorzysta potencja modego pokolenia. Podzieli si sposobami na budowanie stabilnej firmy oraz radzenia sobie z wyzwaniami.

>>>Szczegy.


 

NOMINACJE DO III FORUM MADE IN KOSZALIN

Termin i miejsce: 8 grudnia br. - City Box Koszalin. Rejestracja trwa do 5 grudnia.

Forum MiK

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, ktrego ide jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarze, z ktrych Koszalin moe by dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostan wyjtkowe koszaliskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, ktre w najlepszy sposb promuj Koszalin nagrodzone zostan Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

>>>Szczegy.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence