Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 
Patronaty KIPH

NOMINACJE DO III FORUM MADE IN KOSZALIN

 

Nominacje twają do 20 października.

Forum MiK

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

W grudniu br. Centrum Biznesu Fundacji CIP organizuje III Forum MADE IN KOSZALIN, którego ideą jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin może być dumny. Podczas Forum zaprezentowane zostaną wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami MADE IN KOSZALIN 2017.

 

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do nominacji firm, najciekawszych koszalińskich wydarzeń oraz osób, które wg Was zasługują na wyróżnienie w tegorocznej edycji forum. Nominować można w trzech kategoriach: biznes, kultura i design, styl życia i inspiracje.

 

>>>Formularz nominacji.

>>>Szczegóły.

 


 

MIĘDZYNARODOWA GIEŁDA KOOPERACYJNA INTERNATIONAL INDUSTRIAL BRIDGE 2017

 

Termin i miejsce: 23.11.2017 r. – siedziba Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, ul. Jagiellońska 20-21, Szczecin. Udział bezpłatny. Rejestracja do 12 listopada.

KIPH jest współorganizatorem tego wydarzenia.

W imieniu organizatora RCIiTT zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Industrial Bridge, która kierowana jest do firm z branż morskiej, stalowej/metalowej oraz transportu i logistyki, jak również dla ich potencjalnych klientów i poddostawców. Impreza jest pomyślana, jako wydarzenie cykliczne odbywające się co dwa lata. Pierwsza edycja miała miejsce w roku 2015 i nie obejmowała jeszcze transportu i logistyki.

 

W przekonaniu, że oferujemy wartościową imprezę kooperacyjną, zapraszam do uczestnictwa i rejestracji. Giełda, poza Polską, promowana jest szeroko w Niemczech, Czechach i Danii i w tych krajach informacja o Państwa profilu zamieszczonym na stronie będzie rozsyłana do lokalnych firm. Profile są również bardzo dobrze widoczne w Internecie.

 

W razie potrzeby proszę o kontakt z RCIiTT: p. Tomasz Łyżwiński, 91 449 43 91, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

>>>Rejestracja.

>>>Strona tegorocznej imprezy wraz z listą dotychczas zarejestrowanych uczestników.

>>>Poprzednia edycja.

 


 

NASZE DOBRE Z POMORZA 2017

 

Głosowanie sms trwa do 13 listopada.

Nasz Dobre z Pomorza 2017

KIPH jest partnerem tego plebiscytu.

W tym roku, już po raz dziesiąty, redakcja Głosu Pomorza prowadzi konkurs „Nasze Dobre” z Pomorza. Celem konkursu jest prezentowanie i promocja produktów i usług firm na Pomorzu. Akcja „Nasze dobre” jest bez wątpienia największą medialną i promocyjną prezentacją dorobku gospodarczego naszego regionu. Kapituła konkursu, w poszczególnych kategoriach, przyzna tytuł Nasze Dobre z Pomorza 2017. Czytelnicy w drodze głosowania wybiorą jeden produkt, przyznając mu tytuł Najpopularniejszy produkt i usługa z Pomorza 2017.

 

>>>Lista firm biorących udział w plebiscycie.

>>>Regulamin konkursu.

 


 

NOC SZKOLEŃ W KOSZALINIE #5

noc szkolen 5 w Koszalinie

Termin i miejsce: 21.10.2017 r. – Koszalin.

 

KIPH jest Patronem tego wydarzenia.

Noc Szkoleń jest ogólnopolskim wydarzeniem polegającym na tym, że bez względu na miasto bierzemy udział w szkoleniach w tym samym czasie. Szkolenia odbywają się w nocy, czyli po zachodzie Słońca. W szkoleniach może wziąć udział każdy bez względu na wiek.

Organizatorami tego wydarzenia są Fundacja Rzecz Jasna oraz Agencja 123concept. W tegorocznej edycji Nocy Szkoleń #5 będą mogli Państwo skorzystać z następujących szkoleń:

 • Spring Data (JPA) czyli trochę wiedzy dla programisty i nie tylko. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Kitesurfing – wstęp do twojej przygody z tym sportem. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Programy inżynierskie w drukowaniu 3D – przyszłość która nas czeka. Start godz. 1900.
  Darmowa rejestracja
  .
 • Warsztaty dj-skie oraz Silent Disco. Start godz. 2130.
  Darmowa rejestracja.

Uwaga! Godziny rozpoczęcia szkoleń mogą ulec nieznacznej zmianie w przypadku np. konieczności zmiany sali na większą. Prosimy o sprawdzenie aktualnych informacji 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

 

>>>Szczegóły.

>>>Lista szkoleń.

 


 

3. CZWARTEK SOCIAL MEDIA W KOSZALINIE.

3. czwartek social media

Termin i miejsce: 19.10.2017 r. o godz. 1900 – JAZZBURGERCAFE, ul. Pileckiego 10. Wstęp wolny.

 

KIPH jest patronem tego wydarzenia.

Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Czwartki Social Media organizowane są z myślą o osobach interesujących się tematyką mediów społecznościowych, osób zawodowo związanych z marketingiem jak i również dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej branży. Na spotkania przychodzą również przedstawiciele firm aby dowiedzieć się jak sprawnie posługiwać się różnymi narzędziami marketingowymi w celu rozwinięcia własnego biznesu.

 

 

Prelegenci:

 • Cezary Bożemski, Nikodem Kruk - "Strategia Marketingowa, a Social Media".
 • Emilia Harabień - "Jak efektywnie wykorzystać monitoring internetu do budowania swojej marki w internecie".
 • Ali Al-Saiedi - "Employes Advocacy - Social Media Ambasador".

 

>>>Szczegóły.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence