Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
KIPH w Mediach

KIPH W KONWENCIE WNE ORAZ NA PANELU PRZEDKONGRESOWYM „KULTURA, A BIZNES”

Informujemy, że przedsiębiorcy zrzeszeni w KIPH jak i samo biuro Izby biorą aktyrny udział w Konwencie Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Pierwsze zajęcia poprowadzili p. Robert BodendorfWiceprezydent KIPH oraz p. Beata Woźniak – trener umiejętności psychologicznych, firma Mc2 Strefa Kreatywności. Izba wzięła również udział w panelu przedkongresowym poprzedzającym Koszaliński Kongres Kultury, który odbędzie się w dniach 14-15 października. Jednym z panelistów był p. Jarosław LoosWiceprezydent KIPH. W audycji Radia Koszalin Biznes-Rynek-Ekonomia, można było usłyszeć wypowiedzi – p. Roberta Bodendorfa odnośnie Konwentu WNE oraz p. Piotra Huzara i p. Jarosława Loosa odnośnie tematyki panelu. Zapraszamy do zapoznania się z audycją.

>>>Biznes-Rynek-Ekonomia.


 

BADANIE SEKTORA MŚP W MIASTO TYGODNIK KOSZALIŃSKI.

Zachęcamy do lektury badania przeprowadzonego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który ukazał się na łamach Miasto.Tygodnik Koszaliński. Indeks Nastrojów Gospodarczych MŚP wyniósł 43,84 punktu co oznacza nieznaczny spadek w porównaniu do I półrocza o 2 punkty.

>>>Artykuł.


 

NOWY OBOWIĄZEK PRZEDSIĘBIORCÓW

W dzisiejszym wydaniu koszalińskiej gazety Miasto. Tygodnik Koszaliński A w nim m.in. przeczytają Państwo o obowiązku przekazywania do US Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Więcej informacji na temat JPK znajdą Państwo na www.portaljpk.pl autorstwa naszej firmy członkowskiej Business Software. Zachęcamy do zakupu i lektury Miasto Tygodnik Koszaliński.


 

JAK ZDOBYĆ ZAGRANICZNE RYNKI?

Prezentujemy Państwu kolejny artykuł z serii współpracy KIPH z Miasto.Tygodnik Koszaliński. Tym razem Pani Anna Kalinowska opowiada jak zdobyć zagraniczne rynki. Zapraszamy do lektury!

>>>Artykuł.


 

DOBRE, BO KOSZALIŃSKIE PROGRAM TV MAX POŚWIĘCONY XV EDYCJI KOSZALIŃSKIEGO DENARA

Prezentujemy Państwu program TV MAX „Dobre, bo koszalińskie” poświęcone laureatom XV edycji konkursu „Koszaliński Denar Nagroda Gospodarcza Roku”. Zachęcamy do obejrzenia oraz oglądania „Dobre, bo koszalińskie”.>>>Denar cz. 3

>>>Denar cz. 1

>>>Denar cz. 2

>>>Denar cz. 3


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence