Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 
KIPH w Mediach

AKADEMIA BIZNESU KIPH

8 grudnia br w Salonie Peugeot Mojsiuk Motor odbył się inauguracyjny wykład "Akademii Biznesu KIPH". Dziękujemy Panu profesorowi Piotrowi Płoszajskiemu za wspaniały, merytoryczny i inspirujący wykład oraz Partnerowi Peugeot Mojsiuk Motor za gościnę i mistrzowską oprawę wydarzenia. Po wykładzie odbyła się również prezentacja nowego innowacyjnego SUV Peugeot 3008, którą poprowadził Adam Kornacki – dziennikarz TVN Turbo. Dziękujemy wszystkim przybyłym na to spotkanie gościom. Poniżej prezentujemy materiały prasowe oraz galerię ze spotkania.

 

>>>Galeria.

>>>Relacja TV MAX.

>>>Artykuł Miasto Tygodnik Koszaliński.

>>>Artykuł Prestiż (str. 139).

>>>Wideo Mojsiuk Motor.

>>>Artykuł GK.

 


 

BIZNES PLUS - NOWA PUBLIKACJA TYGODNIKA KOSZALIŃSKIEGO MIASTO

 

"Biznes Plus" to najnowsza propozycja dla ludzi przedsiębiorczych - nie tylko prowadzących działalność gospodarczą. Publikacja jest bezpłatnie dołączana do wydania tygodnika "Miasto". W pierwszym wydaniu pojawiła się wzmianka o Izbie i jej firmach członkowskich takich jak m.in. Business Software, Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermalogica, ale również o inicjatywach #KupujWKoszalinie i Przedsiębierz. Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją Tygodnika Miasto.

 

>>>”Biznes Plus

 


 

KIPH W KONWENCIE WNE ORAZ NA PANELU PRZEDKONGRESOWYM „KULTURA, A BIZNES”

 

Informujemy, że przedsiębiorcy zrzeszeni w KIPH jak i samo biuro Izby biorą aktyrny udział w Konwencie Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Pierwsze zajęcia poprowadzili p. Robert BodendorfWiceprezydent KIPH oraz p. Beata Woźniak – trener umiejętności psychologicznych, firma Mc2 Strefa Kreatywności. Izba wzięła również udział w panelu przedkongresowym poprzedzającym Koszaliński Kongres Kultury, który odbędzie się w dniach 14-15 października. Jednym z panelistów był p. Jarosław LoosWiceprezydent KIPH. W audycji Radia Koszalin Biznes-Rynek-Ekonomia, można było usłyszeć wypowiedzi – p. Roberta Bodendorfa odnośnie Konwentu WNE oraz p. Piotra Huzara i p. Jarosława Loosa odnośnie tematyki panelu. Zapraszamy do zapoznania się z audycją.

 

>>>Biznes-Rynek-Ekonomia.

 


 

BADANIE SEKTORA MŚP W MIASTO TYGODNIK KOSZALIŃSKI.

 

 

Zachęcamy do lektury badania przeprowadzonego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który ukazał się na łamach Miasto.Tygodnik Koszaliński. Indeks Nastrojów Gospodarczych MŚP wyniósł 43,84 punktu co oznacza nieznaczny spadek w porównaniu do I półrocza o 2 punkty.

 

>>>Artykuł.

 


 

NOWY OBOWIĄZEK PRZEDSIĘBIORCÓW

 

 

W dzisiejszym wydaniu koszalińskiej gazety Miasto. Tygodnik Koszaliński A w nim m.in. przeczytają Państwo o obowiązku przekazywania do US Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Więcej informacji na temat JPK znajdą Państwo na www.portaljpk.pl autorstwa naszej firmy członkowskiej Business Software. Zachęcamy do zakupu i lektury Miasto Tygodnik Koszaliński.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence