Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
KIPH w Mediach

KONKURS PRACOWNIK MIESIĄCA LUTEGO ROZSTRZYGNIĘTY – RELACJA Z LUTOWEGO SPOTKANIA KULTURALNIE O BIZNESIE W TYGODNIKU MIASTO

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który pojawił się w nr 9 tygodnika koszalińskiego Miasto na temat ostatniego spotkania z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Podczas spotkania nagrodziliśmy również pracownika miesiąca lutego, a kto nim został? Tego dowiecie się Państwo czytając artykuł. Życzymy ciekawej lektury.

>>>Teatr też jest dobrą marką – artykuł tygodnika Miasto.


 

RELACJA TV MAX Z DRUGIEGO SPOTKANIA SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

2 marca br. odbyło się drugie spotkanie "Szkoła Rozwoju Lidera KIPH". Za poprowadzenie spotkania dziękujemy Paniom Beacie Woźniak oraz Małgorzacie Olszewskiej z Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji "VIA". Za wspaniale przygotowaną salę szkoleniową dziękujemy całemu zespołowi gospodarza ARKA Sp z o o sp. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem TV MAX ze spotkania.

>>>Materiał TV MAX.

>>>Zdjęcia.


 

DRUGI NUMER MAGAZYNU BIZNES PLUS

W 8 numerze tygodnika koszalińskiego Miasto znajdą Państwo również dodatek dla ludzi przedsiębiorczych "Biznes Plus". A w nim znaleźć można wywiad z Dyrektorem Zarządu KIPH p. Piotrem Huzarem, natomiast w 8 numerze Miasto Tygodnik Koszaliński znajdą Państwo rozmowę o funduszach UE z naszą firmą członkowską Quadrivium Firma Konsultingowa Anna Kalinowska. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

>>>Sezon na fundusze UE.

>>>2017 rokiem HR.


 

DYREKTOR ZARZĄDU KIPH GOŚCIEM TŁA WYDARZEŃ TV MAX

O ostatnich poczynaniach KIPH opowiada Dyrektor Zarządu Izby p. Piotr Huzar w rozmowie z Redaktorem Dariuszem Pawlikowskim w programie TV MAX - Tło wydarzeń.

>>>Relacja.


 

RELACJA TV MAX ZE SPOTKANIA KULTURALNIE O BIZNESIE

Zapraszamy do oglądnięcia krótkiego reportażu nt. ostatniego spotkania "Kulturalnie o Biznesie" na antenie naszej koszalińskiej TV MAX.

>>>Relacja.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence