Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
KIPH w Mediach

RELACJA Z MARCOWEGO SPOTKANIA Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE

 

Przedstawiamy Państwu krótki materiał przygotowany przez koszalińską TV MAX. Spotkanie z cyklu Kulturalnie o Biznesie odbyło się 30 marca br w Foyer Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Temat spotkania brzmiał „Gdzie zaczyna się luksus”. Podczas przedmiotowego spotkania wybraliśmy również pracownika miesiąca marca. Laureatem został p. Dariusz Uzdrowski z koszalińskiego oddziału firmy Kosmaz Sp. z o.o.

 

>>>Materiał przygotowany przez TV MAX.

 


 

TŁO WYDARZEŃ 10.03.2017 R. – ROMUALD SOBIERALSKI

 

Prezydent KIPH p. Romuald Sobieralski w dniu 10 marca 2017 r. brał udział w programie TV MAX „Tło wydarzeń”. Co Prezydent powiedział o biznesie, o przedsiębiorcach o zrzeszaniu się, o problemach koszalińskich firm? Tego dowiedzą się Państwo w poniższym materiale.

 

>>>Tło wydarzeń 10.03.2017 r.

 


 

KONKURS PRACOWNIK MIESIĄCA LUTEGO ROZSTRZYGNIĘTY – RELACJA Z LUTOWEGO SPOTKANIA KULTURALNIE O BIZNESIE W TYGODNIKU MIASTO

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który pojawił się w nr 9 tygodnika koszalińskiego Miasto na temat ostatniego spotkania z cyklu Kulturalnie o Biznesie. Podczas spotkania nagrodziliśmy również pracownika miesiąca lutego, a kto nim został? Tego dowiecie się Państwo czytając artykuł. Życzymy ciekawej lektury.

 

>>>Teatr też jest dobrą marką – artykuł tygodnika Miasto.

 


 

RELACJA TV MAX Z DRUGIEGO SPOTKANIA SZKOŁY ROZWOJU LIDERA KIPH

 

2 marca br. odbyło się drugie spotkanie "Szkoła Rozwoju Lidera KIPH". Za poprowadzenie spotkania dziękujemy Paniom Beacie Woźniak oraz Małgorzacie Olszewskiej z Centrum Mediacji Rozwoju i otwartej Komunikacji "VIA". Za wspaniale przygotowaną salę szkoleniową dziękujemy całemu zespołowi gospodarza ARKA Sp z o o sp. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem TV MAX ze spotkania.

 

>>>Materiał TV MAX.

>>>Zdjęcia.

 


 

DRUGI NUMER MAGAZYNU BIZNES PLUS

 

W 8 numerze tygodnika koszalińskiego Miasto znajdą Państwo również dodatek dla ludzi przedsiębiorczych "Biznes Plus". A w nim znaleźć można wywiad z Dyrektorem Zarządu KIPH p. Piotrem Huzarem, natomiast w 8 numerze Miasto Tygodnik Koszaliński znajdą Państwo rozmowę o funduszach UE z naszą firmą członkowską Quadrivium Firma Konsultingowa Anna Kalinowska. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

 

>>>Sezon na fundusze UE.

>>>2017 rokiem HR.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence