Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 
Kulturalnie o Biznesie

POZBAWIONY WOLNOŚCI MOŻE BYĆ DOBRYM PRACOWNIKIEM, RELACJA Z KOB.

 

W czwartek 29 września odbyło się spotkanie Kulturalnie o Biznesie poświęcone zatrudnianiu osób pozbawionych wolności. Perspektywy takiej współpracy ze służbą więzienną zainteresowało grono przedsiębiorców, którzy wspólnie z nami dyskutowali podczas spotkania. Zdrowy poczęstunek zapewniła firma Eat4Fit z Koszalina oferująca catering dietetyczny Prezentujemy tym co nie byli relację z tego spotkania, dzięki uprzejmości Portalu Baltic.info.pl.

 

>>>Relacja.

 


 

REPORTAŻ TV MAX Z CZERWCOWEGO KULTURALNIE O BIZNESIE

 

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem TV MAX z ostatniego Kulturalnie o Biznesie nt. walut lokalnych. Przypominamy, że naszymi gośćmi byli liderzy i inicjatorzy Polskiej Waluty Lokalnej:

  • Dariusz Brzozowiec.
  • Filip Prokop.

 

>>>Reportaż.

 


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W CZERWCOWYM SPOTKANIU Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE

 

Kolejne „Kulturalnie o Biznesie” już za nami. Przewodnim tematem czwartkowego spotkania były waluty lokalne w kontekście wzmacniania lokalnego biznesu. Zaproszeni goście pan Dariusz Brzozowiec i pan Filip Prokop liderzy i eksperci w tej dziedzinie przybliżyli zebranym gościom ideę i praktyczny aspekt funkcjonowania zagadnienia. Widzimy się już niebawem na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy. O szczegółach poinformujemy tradycyjnie drogą mailową jak i również informacja pojawi się na stronie oraz fanpage Izby na facebooku. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Radiu Koszalin za gościnność i pełen profesjonalizm.

 

Tymczasem prezentujemy Państwu galerię ze spotkania wraz z krótką notatką.

 

>>>Galeria.

 


 

WALUTY LOKALNE, WZMOCNIENIE LOKALNEGO BIZNESU – KULTURANIE O BIZNESIE

 

 

Termin i miejsce: 23.06.2016 r. o godz. 13:00 - Studio koncertowo-nagraniowe Radia Koszalin, ul. Piłsudskiego 41, Koszalin.

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie”, którego tematem przewodnim będą waluty lokalne.

 

Temat ten przybliżą nam zaproszeni goście:

  • Filip Prokop – lider i inicjator wprowadzenia Polska Waluta Lokalna „Zielony” w Starachowicach, gdzie funkcjonuje ona z powodzeniem.
  • Dariusz Brzozowiec – twórca Polskiej Waluty Lokalnej „Dobry”, inicjator
    wprowadzania walut lokalnych w Polsce, ekspert w tej dziedzinie.

Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją dyskusji z ekspertami a zarazem praktykami w zakresie wdrażania waluty lokalnej, oraz skorzystania z ich doświadczeń. Poznamy zalety rozwiązania, ale i zagrożenia które może ono ze sobą nieść. Wspólnie zastanowimy się nad zasadnością wdrożenia projektu waluty lokalnej w naszym mieście.

 

>>>Wydarzenie na fb.

 


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KWIETNIOWYM SPOTKANIU KULTURALNIE O BIZNESIE

 

Kolejne spotkanie z cyklu „Kulturalnie o Biznesie” już za nami. Wszystkim licznie przybyłym gościom – Członkom KIPH i nie tylko, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, ciekawą dyskusję i trafne spostrzeżenia. To Państwa opinie, przemyślenia i doświadczenia są dla nas bodźcami do podejmowania kolejnych działań na rzecz koszalińskiego środowiska gospodarczego.

Jeszcze raz witamy w izbie P. W. Sakbud Przemysław Sak, Marina Mielno. Z widokiem na jezioro, getruck.pl, AISEO, POLON INTERNATIONAL, Hotel Wodnik i Grupa Wodnik, których przedstawicielom mieliśmy przyjemność symbolicznie uścisnąć dłoń wręczając certyfikaty przynależności do KIPH.

Dziękujemy Piotrowi Flensowi za podzielenie się z nami swoimi trafnymi spostrzeżeniami na temat szarej strefy. Dziękujemy gospodarzowi spotkania Park Caffe - Kawiarnia Restauracja, Catering Dieta Koszalin i jej menadżerowi Robertowi Olejniczakowi za to że nas tak wspaniale ugościli. Czas spędzony w tym miejscu i kosztowanie przyrządzonych zdrowych dań to niesamowita przyjemność. Dziękujemy Jarosławowi Barów z Teatr Variete Muza za wyciśnięcie z pianina 100% jego możliwości. Dziękujemy Urszuli Cienkowskiej za profesjonalne zdjęcia dokumentujące nasze spotkanie. Dziękujemy przybyłym mediom, w szczególności TV MAX i Radiu Koszalin za zainteresowanie naszymi działaniami.

Widzimy się już niebawem na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy. O szczegółach poinformujemy tradycyjnie drogą mailową jak i również informacja pojawi się na stronie oraz fanpage Izby na facebooku.

 

Ps. Nie zapomnijcie Państwo zabrać wizytówek, na pewno spotkacie kogoś ciekawego komu warto je wręczyć.

Tymczasem prezentujemy Państwu galerię zdjęć ze spotkania.

 

Zapraszamy do oglądania!

 

>>>Galeria zdjęć.

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence