Menu

Logowanie dla członków KIPHGaleria

Osoby Online

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Kulturalnie o Biznesie

RELACJA ZE SPOTKANIA Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE W SIANOWIE

KoB - Sianow

17 listopada odbyło się spotkanie o tematyce „Obwodnicy Koszalina i Sianowa – szanse i zagrożenia”. Pierwszy raz gościliśmy tym razem w Sianowie, dzięki uprzejmości Centrum Kultury w Sianowie, Burmistrza Miasta i Gminy Sianów p. Macieja Berlickiego. W tym niecodziennym i wyjątkowym miejscu udało nam się zgromadzić reprezentantów biznesu zarówno z Koszalina jak i Sianowa. Gościliśmy również p. Waldemara Miśko – Burmistrza Karlina oraz p. Grażynę Wiater – Wiceburmistrz Bobolic. Tradycyjnie przywitaliśmy nowego Członka Seka S.A. Oddział w Koszalinie reprezentowaną przez Kierownika Oddziału p. Mariusza Gościńskiego, posłuchaliśmy utalentowanej sekcji warsztatowo wokalnej Centrum Kultury w Sianowie – podopieczne p. Małgorzaty Orłowskiej. Na spotkaniu dyskusja tyczyła się na temat wpływu aktualnie powstającej obwodnicy Koszalina i Sianowa na lokalną przedsiębiorczość. Zapoznaliśmy się również z ofertą Gminy Sianów, którą przedstawił sam Burmistrz Miasta i Gminy Sianów p. Maciej Berlicki. Tymczasem prezentujemy Państwu galerię ze spotkania i zapraszamy na kolejne spotkania.

>>>Galeria zdjęć.

>>>Wypowiedź gości na antenie Radio Plus.


 

OBWODNICA KOSZALINA I SIANOWA – SZANSE I ZAGROŻENIA. ZAPRASZAMY NA KULTURALNIE O BIZNESIE.

KoB - listopad

Termin i miejsce: 17.11.2016 r. o godz. 1300 - Centrum Kultury w Sianowie, ul. Plac pod Lipami 9, Sianów.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Kulturalnie o biznesie". Na najbliższym spotkaniu dyskutować będziemy o wpływie aktualnie powstającej obwodnicy Koszalina i Sianowa na lokalną przedsiębiorczość. Oczywistym jest, że lepiej skomunikowany region to szansa na szybszy jego rozwój. Należy mieć jednak na uwadze, że przeniesienie ciągów komunikacyjnych stwarza realne zagrożenie dla biznesów które się przy nich znajdują. Jakie nowe szanse da nam tak długo wyczekiwana obwodnica? Co powinniśmy zrobić aby jej powstanie wykorzystać optymalnie dla Regionu? Jaki mamy pomysł aby miejsca dawnych ciągów komunikacyjnych nadal tętniły życiem? Nad tymi zagadnieniami zastanowimy się wspólnie podczas najbliższego spotkania.

>>>Wydarzenie.


 

POZBAWIONY WOLNOŚCI MOŻE BYĆ DOBRYM PRACOWNIKIEM, RELACJA Z KOB.

W czwartek 29 września odbyło się spotkanie Kulturalnie o Biznesie poświęcone zatrudnianiu osób pozbawionych wolności. Perspektywy takiej współpracy ze służbą więzienną zainteresowało grono przedsiębiorców, którzy wspólnie z nami dyskutowali podczas spotkania. Zdrowy poczęstunek zapewniła firma Eat4Fit z Koszalina oferująca catering dietetyczny Prezentujemy tym co nie byli relację z tego spotkania, dzięki uprzejmości Portalu Baltic.info.pl.

>>>Relacja.


 

REPORTAŻ TV MAX Z CZERWCOWEGO KULTURALNIE O BIZNESIE

Zapraszamy do zapoznania się z reportażem TV MAX z ostatniego Kulturalnie o Biznesie nt. walut lokalnych. Przypominamy, że naszymi gośćmi byli liderzy i inicjatorzy Polskiej Waluty Lokalnej:

  • Dariusz Brzozowiec.
  • Filip Prokop.

>>>Reportaż.


 

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W CZERWCOWYM SPOTKANIU Z CYKLU KULTURALNIE O BIZNESIE

Kolejne „Kulturalnie o Biznesie” już za nami. Przewodnim tematem czwartkowego spotkania były waluty lokalne w kontekście wzmacniania lokalnego biznesu. Zaproszeni goście pan Dariusz Brzozowiec i pan Filip Prokop liderzy i eksperci w tej dziedzinie przybliżyli zebranym gościom ideę i praktyczny aspekt funkcjonowania zagadnienia. Widzimy się już niebawem na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy. O szczegółach poinformujemy tradycyjnie drogą mailową jak i również informacja pojawi się na stronie oraz fanpage Izby na facebooku. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy Radiu Koszalin za gościnność i pełen profesjonalizm.

Tymczasem prezentujemy Państwu galerię ze spotkania wraz z krótką notatką.

>>>Galeria.


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama


KIPH Koszalinska Izba Przemyslowo-Handlowa designeg by Arte Tendence